Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miről szólt az eddigi legfurcs...

Miről szólt az eddigi legfurcsább/legmeghökkentőbb/legbetegebb/legfélelmeteseb b álmotok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Azt álmodtam, hogy atom robbanás volt, de senki sem halt bele. Később a Tv-ben mondták palackozták a robbanást és azért nem sérült meg senki. Mit akart az jelenteni számomra is rejtély. Hirtelen Jézus elkezdett táncolni a Tv-ben, és aki látta az adást mindenki bele halt. Vért hánytak, vért könnyeztek végül meghaltak. Az életben maradtak szerint Jézus olyan szörnyen táncolt, hogy az emberi ésszel felfoghatatlan.
2018. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom,mert annyira beteg és félelmetes volt, hogy az elmém, önvédelemből törölte.
2018. jan. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Több tucat ilyen álmom van lejegyezve. Én ha tudom mindet leírom. Ha gondolod valahogy elküldhetem a fájlt, aztán válogathatsz melyik-melyik kategóriába esik :)
2018. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen álmom volt.

Pl.: volt egy hatalmas nagy gödör, egy nagy teherautó jött, a platóján rengeteg meztelen hulla.Férfak dobálták be őket a gödörbe.Az egyik egyfolytában azt mondogatta: nem dobjuk csak tesszük. A fülemben cseng azóta is.Rosz volt.

2018. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fura álmom rettenetesen sok volt eddig. Kezdve a "mutáns pincsik meg akarják támadni a Földet az űrből, és nekem meg az ismerőseimnek kell megmenteni a Földet"-től egészen a "Spice Girls el akarja lopni a napot és nekem kell megakadályozni-ig". De volt olyan is, hogy a BME-re együtt jártam egy híres musicalszínésszel matekelőkészítőre... totál humán beállítottságú vagyok.


De amitől tényleg bőgtem később, az nem is egy fura álom volt. Hanem az, hogy a legaranyosabb ismerősöm az álomban gonosz volt, és nem tudom, akár tudat alatt hogy képzelhettem róla ilyen rosszat :(.

2018. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!