Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Őszintén, kinek mi volt a...

Őszintén, kinek mi volt a legfélelmetesebb szellemekkel kapcsolatos története, ami megtörtént vele?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Nem irom le mert nem hinnetek el.
2017. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
45%
megnéztem a 13 kísértetet
2017. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Exem anyjáék házában felakasztotta magát egy ember a pincében. Az előző tulajdonos.

Exem sokszor ébredt fel ordítva - paraszomnia, nekem is van ilyen, és mondta, hogy alakot látott a szobában. Az apja különösen babonás volt, ő mondta, hogy hallani szokott hangokat, meg mozogtak tárgyak (amúgy ennek mi értelme lenne? mármint hogy ezzel szórakozna valami).


Nekem gyerekkoromban voltak rémálmaim, valami felém görnyed, volt egy nagy szekrény a szobámban, arról folyamatosan estek le tárgyak (lehet rosszul pakoltam fel :D), egyszer éjszaka felkeltem megnézni mennyi az idő, a szekrényen volt a karórám, hirtelen az egész szekrény remegni kezdett meg ilyen fura morgó hangot hallottam. Anyáék nem hitték el. Nem tudom mi volt az.

2017. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!