Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent? Probalt...

Ez az álom mit jelent? Probaltam megfejteni, de az osszes oldalon hulyeseget irnak?

Figyelt kérdés

Udv, nezegettem par oldalt, de pl amit en keresek szo az meg sincs, ha van akkor se arra a temara kiterjedoen.



Volt egy lepcso, amin eppen lefele mentem celtalanul, amikor jott 3 feher kiskutya porazon, es kicsit megszagoltak a labam, felfigyeltem, hogy leejtettek harom nagyon szep nyakorvet, es felvettem mind a harmat es ujra felmentem a lepcson hogy visszaadhassam a gazdaiknak, ekkor megfogott a biztonsagi or, lecsekkolt es irt rolam egy cerlit, mert kideurlt, hogy azok ilyen billiardos emberek voltak, es jo erzes volt segiteni igy is.


Kesobb valami boltba mentem , de zartak mar, es talalkoztam egy novel, aki bunko volt,de probalta bezarni a boltjat, es megkerdeztem, hogy segithetek-e valamiben? Eleinte flegma volt, de kesobb elfogadta es orult neki, annyira hogy megkert huzzak 3 kartyat tole, volt piros,zold es kek, de en a zoldet huztam, es igazabol penzt nyertem rajta.



2018. jan. 5. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom mit vársz, ezeknek az álmoknak nincsen egzakt megfejtésük.
2018. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Ha van is valami 'jelentésük' azt főleg te tudhatod, mert az érzésekre is csak te emlékszel pontosan az álmodból. Sőt, mire felébredsz sokat el is felejtettél belőle. Persze van aki jobban ért hozzá, meg tudja mondani részletesebben mi lehet a tudatalattidban, ami előidézett bizonyos jelenteket, de többnyire ezek maguktól értetődő dolgok. A másik dolog meg az, hogy az álmoknak nem mindig van jelentésük, vagy legalábbis nem sokra mész velük. Teszem azt azt álmodtam, hogy körtét eszek és nyár van, akkor mondjuk ennek lehet az az oka, hogy várom már a nyarat, a pihenést, és hogy közben körtét egyek. De mire mész ezzel, hogy ezt 'megfejtetted' az álmodból?

De hogy mondjak egy értelmesebb példát is: volt egy olyan álmom, hogy kórházba kerültem - itt a kórháznak is lehet konkrétabb 'jelentése', de vagy semmi értelme, vagy nem is amiatt volt, amire gondolok. A lényeg, hogy nem sokkal később érkezett ugyanabba a kórházi szobába egy lány, aki régen nagyon tetszett nekem. Miután behozták ő csak ott feküdt, én meg ránéztem és annyit mondtam, hogy szia. Rámnézett, meg se szólalt, hívta a nővért és kapott egy új szobát.

Na most ennek a megfejtése (szerintem) a következő: önbizalomhiány. Mikor régen beszélgettem vele, akkor is látszott rajta, hogy nem annyira szeretne beszélni, sokszor csak én beszéltem hozzá, és mikor válaszolhatott volna csak hallgatott. Látszott rajta, hogy nem élvezi, hogy beszélek vele. Plusz egy 'jelentése' az álomnak még, hogy valószínűleg azért jelent meg, mert tudatalatt még mindig nem bánnám, ha valami történne közöttünk.

Szóval a tanulságot levonva: Tanuljátok meg végre, hogy nincs minden álomnak különösebb jelentése, ha van is többnyire egyszerű valami, és azt is inkább csak ti tudhatjátok, hisz ti ismeritek a teljes múltatokat - ergo tudjátok mi mit ábrázolhat, jelenthet.

2018. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem a külső a lényeg.
2018. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Három kiskutya és három kártya? Ha lottózol, a hármast mindenképpen ikszeld be. Hátha. Amúgy , nem hiszem, hogy minden álom jelent valamit.
2018. jan. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"az osszes oldalon hulyeseget irnak"

Kötve hiszem, hogy az ÖSSZES álomfejtéssel foglalkozó oldalt elolvastad/átnézted.

.

Az előbbiek alapján milyen megfontolásból hiszel el bármit is, amit itt anonim magyarázóként Akárki Béla, vagy Bárki Bella leír?

2018. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mikor unatkozol (lefelé a lépcsőn). Szerencsédre (3-as) mindig találsz lehetőséget (kiskutya), hogy jó barátokat szerezz (billiárdos), amiért erőfeszítést teszel (felfelé a lépcsőn).


Üzleti téren (bolt) a lehetetlen helyzetekben is próbálsz emberséges lenni, és barátkozni (segíteni). Aminek a jutalma a szerencsés (3) remélt (zöld) elismerés (pénz).

2018. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy amikor próbálnám megfejteni az álmaim pl: kutya: hűség nyilván, de több jelentése is lehet, viszont olyan dolgok soha nincsenek, amik pont nekem kellenének, pl hogy nem az én kutyám, hanem másé, és ez nem egyszer volt így, van minden álmom ilyen túlfejlett lenne, hogy nem tudok egy egyszerű fával és kocsival álmodni?


Mielőtt mondanátok, hogy ez átlag álom, szerintem is az, ennél cifrábbak,hosszabbak és részletesebbek szoktak lenni.


De köszönöm a válaszokat, csak érdekelt.

2018. jan. 6. 23:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként még azért szeretek rákérdezni itt gyikon, mert minden ember másképp gondolkozik, és pl én elhaladnék egy olyan fontos részlet mellett, hogy 3 kiskutya és 3 kártya:)
2018. jan. 6. 23:34
 9/10 anonim válasza:

felfelé lépcső-megküzdeni valamivel

a kutyák nyakörvet adnak-elérsz valamit

ezért megbüntetnek-mások nem nézik jó szemmel

zár a bolt mikor odaérsz-kifutsz az időből

a nő megkedvel-karizmatikus vagy

zöld kártya-szerencse

Ez csak szerintem. Álomnál mindig azon fontos gondolkozni hogy mit szimbolizálhat, és hogy tudod ezt a jelenlegi élethelyzetedre ráhúzni. Valóban van egy olyan oldala az álmoknak amik csak a mindennapi eseményeket dolgozzák fel, viszont a tudatalattid is megjelenik benne olykor.

2018. jan. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszont az Álmodó lépcsőn lefelé ment. Ez jelenthet egy olyan időszakot az életében, amikor regresszió van, tehát visszafejlődés: annak érdekében, hogy fenn tudja magát tartani, el kell vállalnia olyan munkát vagy feladatot, amit nem szeretne, vagy éppen derogál. A három fehér kutya jelez három jó szándékú barátot, akik valószínűleg még fiatalok. Az, hogy az Álmodó három szép nyakörvet ejt nekik, jelzi azt, hogy mindháromban megbízik. Az, hogy a három kutyának van gazdája azt jelenti, hogy egyik barát segítségével, tanácsával sincs igazán kisegítve. A biztonsági őr, hogy lecsekkol, jelez egy férfit az életedben, aki látszatra óv téged, valójában azonban csak birtokolni akar, és korlátoz az önálló döntéseidben. Ez lehet a párod, az apád, a bátyád vagy éppen a főnököd. Ha boltba mész, jelzi azt, hogy döntést kell hoznod, ami a további életedre kihat. Az, hogy az eladó bunkó veled eleinte, jelzi a kezdeti nehézségeket, és hogy megkedvel, jelzi azt, hogy megszokod a dolgot, és nem bánod meg később a döntésedet.
2023. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!