Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Miért álmodtam ezt?

Mit jelent? Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem és nagyon jó barát(nők) lettünk év végére a tesitanárommal, aki pár évvel idősebb csak nálunk. Nyáron még váltottunk is több üzenetet, és utoljára szeptemberben beszéltem vele. Elég sok mindent megosztottam vele többek között hogy mennyire nem megy a coming out otthon, hogy ki kellett költözzek otthonról, stb. (hozzáteszem soha semmi jelét nem adta hogy ő is leszbikus lenne sőtt egy év alatt több barátja is volt). Most viszont pár hete vele álmodtam. Körbevezetett a megváltozott sulimban (felújítás volt nyáron és sok minden változott meg) aztán bevitt a tanáriba és leültetett hogy beszélni akar velem. Eleinte teljesen ugy viselkedett mint bármikor aztán elkezdett arról beszélni hogy már az elején más voltam számára, és sokkal többet érez mint én azt hiszem, stb... gyakorlatilag szerelmet vallott. Reggel felébredtem és egyáltalán nem értettem miért álmodtam ezt hiszen barátnőm van és boldogok vagyunk, és nem igazán gondoltam ugy a tanáromra soha. Viszont egy napra rá kaptam egy hosszú üzenetet tőle, kérdezgette hogy hogy vagyok, rengeteget mesélt, és az óta elég gyakran beszélünk megint... Furcsa az egész..

2018. jan. 6. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem meglepő.

Nem kell ahhoz rágondolni, hogy álmodj róla. Elég ha ilyen viszonyban voltál/vagy vele.

Hidd el, én álmodtam már olyan sztorikról is, hogy nem értettem reggel, hogy jött ez képbe.

2018. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt furcsáltam hogy hónapokig nem beszéltünk és az álmom után egy nappal írt rám.
2018. jan. 7. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem puszta véletlen.

Igaz, hogy vannak olyan dolgok, hogy előre megtudod álmodni a jövőt.

De itt nem ez áll fent.

2018. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Túlgondolom :'D midnegy :) köszi a választ
2018. jan. 7. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!