Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? Van...

Mit jelenthet az álmom? Van valami jelentősége?

Figyelt kérdés

Délután ledőltem aludni. Volt egy fura álmom.

Az álmomban lefeküdtem aludni ugyanoda, ahol a valóságbana is aludtam. Miután az álmomban felébredtem, a bal szememmel nem láttam semmit, a jobb szememmel pedig nagyon gyengén, és sötétebben láttam mindent mintha szürkület lett volna. Nagyon szédültem is az álmomban, kimentem a nappaliba, és elestem. Nem tudtam felkelni a földről. Közben bárhova néztem elkezdtem látni de csak az ágyam fölött lévő csillárt. Függetlenül attól, hogy melyik szobában voltam.

Nagyon tisztán emlékszem az egészre. Pedig én általában alig emlékszem az álmomból bármire. Ijesztő, és nyomasztó volt. Le is izzadtam közben, mert miután felébredtem tiszta víz voltam.



2018. jan. 7. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokszor álmodom ilyet, szinte szóról szóra, alig látok, menni sem tudok, megállni sem, folyton elesek, amit látok, az is homályos, nem tudom mozgatni a fejem, akárhova próbálok nézni, csak egy dolgot látok, mint te a csillárt, mintha lebénultam volna...

Ezerféle álomnak tudom (illetve sejtem, legalábbis a sajátjaimnál) a jelentését, az alvásparalízissel is tisztában vagyok, de hogy ez mi lehet, arra még nem jöttem rá.

2018. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!