Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 4. alkalommal jelenik meg...

4. alkalommal jelenik meg álmomba egy lány, mit jelent?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkbe (nem egymás után) többször is jelent meg egy lány az álmomba. Nagyon ismerős, és nagyon szimpatikus, de sose tudom megkérdezni a nevét. Több szituációba is láttam már, először suliba, utána többször ilyen random helyen sétálva. Mindig mosolyog, aranyos, kedvel engem. Mit jelenthet ez? És hogy tudnám megoldni hogy megtudjam a nevét? Már nagyon érdekel hogy ki lehet az

2018. jan. 9. 23:30
 1/2 anonim válasza:
Lehet Ő a jövendőbelid vagy valahol már találkoztál vele :) most lehet ez kicsit hihetetlenül fog hangzani de az én barátom is álmodott rólam, még azelőtt hogy találkoztunk volna :) azért rohant utánnam az utcán mert állítólag kiköpött olyan voltam mint az álmaiban szereplő lány. Ezért szokott néha angyalnak becézni mert azt mondja nem ember vagyok, hanem egy földreszállt angyalnak aki megjelent álmában ( nos...ezt vitatnám :D😈) a másik lehetőség hogy valahol valamikor láttad a lányt csak nem emlékszel rá de a tudatalattid megjegyezte. Én pl egyszer egy kedves idős nénivel álmodtam és fogalmam sem volt ki az. Aztán amikor hazamentem a szülővárosomba és ellátogattam a piacra felismertem a nénit hogy régen tőle vásároltam. Nem emlékezhetsz minden arcra aki szembejön veled, viszont a tudatalattid minden "elraktároz" ezért lehet hogy aki álmodban megjelenik a buszos bácsi, a néni akitől jegyet bettél a vonatra, a lány akibe véletlenül beleütköztél az utcán, vagy akárki. Te nem emlékszel, mert csak pár percig volt az életed része, de a tudatalattid igen. És ez jön elő álmodban
2018. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Saját női oldaladat szimbolizálja. Ilyennek látod az ideális nőt. Ilyen nőre vágysz. A helyszínek meg azok a helyek, ahol szívesen összejönnél valakivel.
2018. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!