Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasit egy lany, mert elso alkalommal nem voltam eleg figyelmes, ahogy elhivtam randira akkor meg egyszer megprobalhatom?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 23:55
 1/6 AchromaticSmarties ***** válasza:
Minek próbálnád meg? Rengeteg lány van ebben az országban, ne ragadj le egynél!
2017. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, amugy meg tökmindegy mit csinálsz, fejen is álhatsz, valamin kikell csapni a feszkót, most ebből is csak azt várja hogy fuss utána. Teszt, hogy mit csinálsz ilyenkor.. semmi őszinte nincs benne. Én a helyedbe hagynám és keresnék mást
2017. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Persze, legfeljeb megint visszautasít.
2017. aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a konkrét probléma?

Amúgy egy srác velem egyszer eljátszotta, hogy több, mint fél órát késett a randiról. Meg sem vártam. Aki az ismerkedésnél sem képes már a másikra odafigyelni, arra nem vagyok kíváncsi.

22/L

2017. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de készülj fel arra, hogy megint visszautasít.
2017. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bakit kovettem el nem szarvashibat.
2017. aug. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!