Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés
Két általános iskolás osztálytársammal voltam egy szép szobában (gondozott növények,fehér függöny,tiszta parketta,nádszékek,nádfotelek). Ezek az emberkéknek életük sajnos rossz irányba ment,jelenleg nagyon szegények, az iskolában sem remekeltek. Gyakorlatilag 8 éve nem is beszéltem velük és nem is láttam őket. Ez az álmom lényegében arról szólt, hogy a két srác közös témázgatásba kezdett,mesélték milyen jó volt az általános iskola, és ha tehetnék visszamennének. Én hiába akartam, mégsem szóltam a témához, csak amikor kérdeztek valamiről, igennel vagy nemmel válaszoltam. Vajon miért jelent meg ez a két ember álmomban (nem gondoltam rájuk,teszem hozzá) és miért így viszonyultam hozzájuk?

2018. jan. 17. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Régi emlékek jöttek fel álmodban, az agyad meg összekutyulta őket, mint az álmokban általában.
2018. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szoba a lelki állapotodat jelképezi. Elégedett vagy magaddal (szép). Harmóniában vagy a természettel, két lábon állsz a földön (növény). Nincs benned félelem a külvilág és a jövőt illetően (fehér függöny). Biztonságban vagy (parketta). Nem a pihenés a legfontosabb számodra (szék, fotel). A két osztálytárs a te szerencsédet jelképezi. Nem ítéled el a másságot, a veled ellentétes felfogást, de nem is sajnálod őket, lehet így is élni.
2018. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!