Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ez az álom?

Mi lehet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy sétáltam, és beszélgettem valakivel fogalmam sincs, hogy kivel igazából, és elém tárult egy nagy bokor málna... eszegettem belőle egy csomót, utána valahogy tehénszarba léptem :O utána eszegettem tovább és láttam, hogy a málnabokron pókháló van. próbáltam kikerülni, ugyancsak ettem tovább. Eljutottam egy olyan részhez, ahol meg akartam kerülni a bokrot, és ahhoz le kellett hajolnom, hogy kikerüljem a pókhálót, ott volt rajta a pók is, az meg rám ugrott, vagy rám himbálódzott, a hajamba. Erre nagyon megijedtem és felkeltem. (félek a pókoktól)

2018. jan. 18. 14:08
 1/3 anonim válasza:

"és elém tárult egy nagy bokor málna... eszegettem belőle egy csomót, utána valahogy tehénszarba léptem"


Miért pont tehénszarba? A koca szar sokkal jobb, szerintem.

2018. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, nem valami logikás álom, de miért is keresnék benne logikát.. de valahogy nagyon megmaradt, gondoltam jelenthet valamit.
2018. jan. 18. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Életed folyamán (séta) gyakran ismerkedsz (beszélsz). Aztán nagy szerelmi kalandok jöttek az életedbe (bokor málna). Nagyban élvezted a gyümölcsét (eszegettem), utána jöttek a kellemetlenségek (tehénszar). Majd jöttek a szerelmi cselszövések (pókháló), amit sikeresen kikerültél. Majd próbáltak rád telepedni, megváltoztatni, birtokolni (hajamba ugrott).
2018. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!