Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vérzik akkor az orrom...

Miért vérzik akkor az orrom ha rémálmom van?

Figyelt kérdés

Néha vannak rémálmaim és mikor felkelek azt veszem észre,hogy vérzik az orrom.Ritkán nap közbe is szokott vérezni akkor,hogy ha felemgy a vérnyomásom.Lehet,hogy azért vérzik rémálom után az orrom mert álmomba félek és ezért felmegy a vérnyomásom?

16/L



2018. jan. 18. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen.
2018. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Biztos vagy benne csak te vagy az egyetlen ember akinek megindul az orra vére ha rosszat álmodik?De fogjuk rá arra hogy nyugalmi állapotban felhúzod magad és felmegy az ami a béka feneke alatt húzódik.Mikor elállmosodsz a vérnyomás lecsökken 110/60 vagy alá ezért alszol el mikor kelsz azért kelsz fel magadtól mert visszament a normális szintre.De miért is mondjam el az igazat ha úgyse fogadja el senki?Ha kíváncsi vagy írj privit.Szia
2018. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2Es. Hiaba van a pulzusa a beka segge alat amikor ha rosszat almodik felemgy jobban.

Lasd en horror filmrol almodtam es amikor folleltem ezerel dobogot a szivem.

Amugy eldves kerdezo nagy eselyel vernyomas problemad vna. Altalaban ilyen korba alakul ki es nem vicc.

Tedd ki inkabb az egeszseg topicba. Ott biztos valaszt kapsz a kerdesedre

2018. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mamámnak is vérnyomás problémái vannak lehet tőle örököltem.Majd elfogom menni orvoshoz meg kardiológushoz is.
2018. jan. 18. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Jo otlet
2018. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Természetesen az àlom kihatàssal van a szervezetedre és fordítva.Ha àlmodban félsz,megrémülsz,az ugyanúgy felemeli a vérnyomàst mintha a valósàgban ijednél meg.Lehet alvàszavarod is,pl alvàsi apnoe,ami szintén emeli a vérnyomàst.Azonban fordítva is igaz,tehàt ha bàrmi màstól felmegy a vérnyomàs éjjel,akkor nagy valószinűséggel felébredsz.Kivizsgàlàs jó lenne.
2018. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És amúgy mennyire szokott felmenni?
2018. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Volt már 180 is
2018. jan. 19. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Hàt arra màr gyógyszer kellene.Nekem is szokott kiugràlni.180 is volt.De én 40 éves vagyok.Esetleg figyeld meg mihez köthető még?Nālam menstruacio felviszi nagyon.
2018. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ezt most éjjel történt.Olvassátok el.Ez mi lehetett?

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__909..

2018. jan. 19. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!