Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most meghaltam vagy mi?

Most meghaltam vagy mi?

Figyelt kérdés

Tegnap egy picit berúgtam.Tudtam,hogy mi van velem,magamnál voltam.Utána lefeküdtem aludni.

Éjfélkor fel keltem mert nagyon rosszul voltam zsibbadt az egész testem és azt hiszem félálomba voltam és olyan abba a tudatba voltam,hogy én már halott vagyok de közbe fent voltam és olyan volt mintha haldokolnék.

éjjel 2ig fent voltam és néztem sorozatokat.

Anyukám és a testvérem mondta hogy össze tört a párologtató "tányérja" és azt mondták biztos részegen törtem össze,de én ilyenre nem emlékszek és annyira nem voltam berúgva,hogy nem tudom mi történt.És a tesóm azt mondta hajnali 1kor történ ez a "tányér" összetörés és én ekkor fent voltam.De így ahogy mesélték nekem valami rémlik,hogy valami összetört.És ha valami összetörik magától vagy megreped magától az a halált jelenti.

És amikor azt álmodtam,hogy halott vagyok akkor úgy keltem fel, hogy alig tudtam mozogni és zsibbadot mindenem.És állítólag ekkor volt az a törés.Nagyon parázok.(Egyébként csak 4 sört ittam meg attól még magamnál szoktam lenni)



2018. jan. 19. 18:16
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
93%

Te nem picit, hanem nagyon berúgtál!

De szerintem még most sem józanodtál ki.

2018. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De ez most nagyon durván nem vicces és most full józan vagyok.
2018. jan. 19. 18:24
 3/26 A kérdező kommentje:
Eléggé félek,hogy mi az isten történhetett.Ja és ez még ez előtt történt. https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__9089072..
2018. jan. 19. 18:25
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha meghaltál volna , akkor nem kérdeznéd itt hogy mi történt.
2018. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Egy ilyen jelent simán beférne a Másnaposokba! :D
2018. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Ááá... Hollywood-ban - egyébként nagyon helyesen - nem lehet kifigurázni az értelmi fogyatékosokat.
2018. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
82%
Meg.
2018. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem kéne elhülyéskedni.Igaz eléggé murisan hangzik, de érdekes volt hogy magától össze tört az a cucc meg pont félálomba voltam és az volt bennem,hogy meghalltam és a szüleim reggel már tudni fogják,hogy halott vagyok.És ezután bezsibbadtam és félpercig vagy mozogni sem tudtam.Lehet ekkor éledtem fel:D De abba reménykedek,hogy alvás paralízisem volt (hetente szok lenni) és valahogyan részegen törtem össze a tányért,mikor kimentem wcre
2018. jan. 19. 19:32
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Szóval te vagy ez a https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__9089072.. részeges 16 éves lány...? :D

Ne igyál,azt jól alszol. :D

2018. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Jesszusom, a jövő nemzedéke...
2018. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!