Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig azt,...

Miért álmodom mindig azt, hogy pókember vagyok?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan ''pókember'' abban a szadomazó ruciban hanem csak simán mint átlag polgár hálókat lövök a kezemből és repülők a városban rendesen úgy mint a pókember meg van olyan is mikor már nem tudok hálót lőni mert kifogyok úgy kell egy kicsit várni majd ismét tudok repülni nagyon sokszor álmodom ezt volt mikor egy héten keresztül ha egy héten keresztül nem is de egy héten 3szor kb az tuti
2018. febr. 1. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a pókember! :O
2018. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó is lenne :D
2018. febr. 1. 10:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg a jelentését valaki?
2018. febr. 1. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ettől mar csak az lenne menőbb, ha úgy lenne vege az almodnak, hogy "i am batman." :D amúgy ilyenekben ne keress ertelmet, az agyad összevissza melozik ilyenkor. En szoktam repülni, darabokra robbanni, ufo elol menekülni stb...
2018. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy nem abban a "szado- mazo ruciban" tolod, mint a filmbeli pókember, mégiscsak annak a hatása lehet egy ilyen álom. Aligha van bármi jelentése.
2018. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem te vagy a Pókember! És azonnal gyere le a mennyezetről!
2018. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értettem főnök :D
2018. febr. 1. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!