Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha ugyanazzal...

Mit jelenthet, ha ugyanazzal a hellyel 2x álmodtam, de mind a 2x más személlyel voltam az adott helyen?

Figyelt kérdés

Egyszer egy személlyel azt álmodtam, hogy elmentünk kirándulni egy érdekes hegyre ami tele volt emberekkel. A hegyre több féle módon lehetett feljutni, voltak nehezebb utak és voltak könnyebb utak. Azzal a bizonyos személlyel egy könnyeb úton mentünk fel.

Ezután eltelt egy kis idő és újra álmodtam ugyan ezzel a hellyel csak másik személlyel. Ezzel a másik személlyel nehezebb utat választottunk, és az út közben sokkal több dolog történt, például megálltunk idegenekkel beszélni, vagy voltak próbák is tehát, hogy ilyen vizes részen kellett felmászni, szóval nehezebb volt feljutni, de miközben mentünk fel, jól éreztük magunkat és teljesen jól feljutottunk.

Szóval nem igazán tudom, hogy mit is jelenthet, hogy ugyan azon a helyen 2 különböző személlyel voltam és, hogy az utak valóban mit is takarhatnak.



2018. febr. 3. 10:58
 1/2 Pedrobacsi válasza:
Azt jelenti, hogy valószínűleg idegenvezető voltál!
2018. febr. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 GeorgDeadYouu válasza:
Ajánlom figyelmedbe Sigmund Freud: Álomfejtő Lexikonját ilyen esetekre :)
2018. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!