Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban a 327-es számról...

Az álmomban a 327-es számról álmodtam. Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Az álomban egy lépcsős házba akartam bemenni a volt osztálytársammal, aki az ajtó mögül mondta, hogy olvassam le az ajtó mellett lévő számsort (az nyitotta az ajtót)

Először az első számot 7-esnek, majd 2-esnek olvastam, ezért nem nyílt az ajtó. Végül 327 volt a számsor. Mit jelenthet ez? Túl rossz a szemem, amiért nem tudtam leolvasni a számot? (szemüveges vagyok) Vagy csak meg kéne játszanom a számokat a lottón? (egyszer már megálmodtam az 5ös lottó egyik nyerőszámát, amit nem játszottam meg, és utána nagy meglepettségemre tényleg az volt az egyik nyerőszám a lottón)



2018. febr. 4. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet igaz hogy ennek is tulajdonitani kellene valamit. Az hogy egy számot kihúztak, az semmi.

Játszd meg ezt is és kihúznak megint egy számot. SEMMI!

AZt elmondom neked hogy az ötös lottón, legalább négy számot kell eltalálni hogy legyen valami eredménye, lényege.

2018. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Lehet jelentősége! A 327 ugyanis csak egyel kevesebb a 328-nál, amiről viszont tudjuk, hogy eggyel több, mint 327. Szóval igen, itt valami qrva nagy ég jel forog fenn.
2018. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
*égi
2018. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Van jelentősége a számnak, ha figyelmezettek rá, hogy olvasd el. Figyeld meg a mindennapi életedben hol fordulhat elő. Lehet pozitív vagy negatív is.
2018. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!