Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Szóval azt álmodtam, pár napja, amire még emlékszem belőle, hogy:


Elfordult tőlem mindenki, a barátok, meg a család is, de nem azért mivel rossz ember vagyok, hanem nem értettek meg, és inkább én fordultam el tőlük.


Szóval álmodtam kereszttel, vérrel(inkább verekedéssel), kígyóval, meg azzal, hogy követnek és nem menekülhetek, végül elkaptak, megbilincseltek, és BÖRTÖN-be zártak a hatóságok, rendőrök. FBI-jelet, meg öltönyös embereket láttam... És felébredtem, de még aznap délelőtt végig rosszul éreztem magam.


Nem nagyon hiszek az ilyenekbe, de ez most komolyan aggasztott engem, és hát fene se tudja azért gondoltam kiírom ide.


Csak olyan írjon, aki kicsit is ért hozzá!

(Én is meg tudom nézni, hogy egyenként mit jelentenek)


Válaszokat köszönöm, 17/F.



2018. febr. 4. 14:18
 1/2 anonim válasza:
Ez valószínűleg valami olyat jelent, hogy depressziós vagy; vagy félsz, hogy senki nem fog mindig melletted állni, ezáltal bajba keveredsz.
2018. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meg a matek tanárommal is álmodtam, hogy megbuktat xd


DE NEM VAGYOK DEPRESSZIÓS!!!

2018. febr. 9. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!