Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy fura álmom, mit...

Volt egy fura álmom, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Pont most álmodtam. Anyukámmal voltam egy régi de szép házban, és eljött az este, mondtam neki, hogy jól zárja be az ajtókat és mikor ledőltünk volna aludni egy nagy franciaágyba, előjött a takaró alól egy szörnyen groteszk csúf arcú fickó és mi meg csak menekültünk előle. Nagyon ijesztő volt.

Köszönöm szépen a válaszokat, anyukámmal már több, mint egy éve nem élek, ha ez számít infonak, és most nemrég voltam meglátogatni őt.


2018. febr. 4. 00:55
 1/4 Zotya... válasza:
Édesanyád hiányát és a hozzá való ragaszkodást jelentheti az álmod első része. Az ajtózárás és az együtt alvás azt jelentheti, hogy nem szeretnél tőle soha ekszakadni. A lény pedig valami olyan külső tényező lehet, ami ezeket megpróbálja megszakítani, tehát valami kis gödör várható az életetekben de ha az álmod végén az alak nem kapott el benneteket, átvészelitek ezt az időszakot.
2018. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kapott el, de viszont volt folytatása is amikor is vigyáztunk, hogy senki ne jöjjön be, viszont én meg nem tudtam elaludni, mert féltem, hogy előjön megint az az alak. (Az álomban)

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

2018. febr. 4. 08:35
 3/4 Zotya... válasza:
Ez szintén az elszakadástól való félelmet jelentheti. Sokan nincsenek tisztában azzal, hogy az álmoknak igenis nagy jelentőségük van, hiszen egy más tudatállapotban vagy, ha alszol.
2018. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ágy szexuális kapcsolatot jelképez. A szörny az erkölcstelenséget jelképezi, amit ti is erkölcstelennek ítéltek. Féltek a szituációtól (menekülés).
2018. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!