Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az álmok? Segitseg!

Figyelt kérdés
Az álmomban egy csoporttal voltam, honnan mindenkit ismertem is. Kirándulni mentünk és megszálltunk egy nagy házban. Hirtelen mindenki eltűnt és en nem tudtam kijutni. Nem találtam a kijáratot. Mikor végre megtaláltam, az ajtó résnyire volt nyitva és fehér fény világított a résen át. Ahogy kiléptem, minden fehér lett és ott találtam magam, ahonnan elindultam a házban. Ez így ment tovább még vagy 3 alkalommal.

#álom #fehér fény #nem tudok kijutni
2018. febr. 7. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen elethelyzetben vagy, de igy imeretlenul azt mondanam, hogy ez az alom olyasmit jelethet, hogy jelenleg hiaba vesznek korul teged az emberek, megis egyedul erzed magad ( csoporttal mentel, de egyedul kellett kijutnod), talan ugy erzed, nincsenek a segitsegedre. Talan olyan helyztben vagy, amikor a megoldasert tobb kort kell futnod ( ugyanoda jutsz vissza).
2018. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lépj hátra az életedtől. Nézd úgy mintha másé lenne.

ta-daa!

kb azt jelenti amit éreztet.

2018. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van egy probléma az életedben ami nem hagy nyugodni. Ez valami olyan, amit hiába próbálsz semmibe venni, mindig ugyanoda jutsz vissza. Meg kell oldanod, de egyedül. Rá fogsz jönni hogyan, de ehhez foglalkoznod kell vele.
2018. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kuruzsló segít...
2018. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!