Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Edócsa kérdése:

Mit jelenthetnek ezek az álmok? Elég. Idióták, de szerintem kell lennie jelentésüknek.

Figyelt kérdés

A főbb szereplők a kollégáim, közülük is kettő. Az egyiket most hívjuk Petinek, a másikat Ferinak. Feriről tudni kell, hogy ő a fiúk főnöke.

Az első álmomban olyan volt, mintha egy oktatóteremben lettünk volna, Feri ült a tanári asztalnál. Kihívott, hogy segítsek neki valamiben (már nem emlékszem, miben), és amikor az asztal széle felől odahajoltam a papírokhoz, ő kissé oldalról rásimította a kezét a fenekemre, és nagyon lassan markolászta... És nem éreztem szégyent az álmomban, holott a valóságban ilyenkor már sikítva ugranék el.

A második álmomban Petivel elhatároztuk, hogy elmegyünk egy biciklis túrára. Felszálltunk a buszra a biciklikkel, de csak egy megállót mentünk, és Miskolcra értünk, a rendőrség elé. Csakhogy a hely nem olyan volt, mint Miskolc, a rendőrségnek meg a falum polgármesteri hivazala volt! Átbicikliztünk rajta, Peti ment elöl. Ekkor Feri kijött a "rendőrségről" és bociklire szállt, elkezdett tekerni, én valamiért rögtön mentem utána, de bármennyire tekertem, nem értem őt utol. A rendőrség még érthető, Feri öccse rendőr, de biciklizni utál.

Lehet valami jelentésük ezeknek a zagyva álmoknak? Szerintem sok bennük a hülyeség, de néhány dolog szerintem jelenthet valamit.



#rendőrség #bicikli #álom #Zagyva #BLB #oktatóteren #két álom
2017. aug. 8. 11:21
 1/3 anonim válasza:
2017. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az biztos, hogy érdekes álomképeid vannak.. Az nem jutott eszedbe (nincs szarkazmus), hogy esetleg érzelmileg kötődhetsz ehhez a "Feri"-hez? Az első álmodban nyugodtan kezeled a közeledését, ami azt is jelentheti, hogy már megszoktad, ezért nem érzel szégyent. A másodikban pedig ahogy megláttad őt bicajon, egy mondhatni tök idegen környéken, nem félve attól, hogy esetleg eltévedsz, vagy rosszabb, azonnal utána tekertél. Nagyon nagy bizalmad kell hogy legyen iránta, ha ezt megteszed... Bocsánat, ha rosszul gondoltam, nekem ez jött le az alapján, amit írtál...
2017. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második válaszoló, érdekes, amit leírtál. Sőt, meg merem kockáztatni, jogy van benne igazság, mert tényleg nagyon bízom "Feriben". Nem vakon, de ez lehet, tényleg választ ad a bicikliz álomra.

Az első álom viszont összezavar, mert a való életben egyáltalán nem tapasztalom, hogy közeledni akarna, és én sem akarok hozzá. Szeretem és tisztelem, de hogy romantikus vagy szerelmi indíttatásaim legyenek, ki van zárva. Igaz, azt nem tudom, ő mit érez irántam, illetve érez-e egyáltalán valamit.


Köszönöm a válaszod, én nem látom így a helyzetet, benne vagyok a sűrűjében. Jó, hogy valaki úgymond "friss szemmel" tudott hasznosat mondani. Adtam is zöld pacsit. :)

2017. aug. 9. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!