Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a rémálom?

Mit jelent ez a rémálom?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka volt egy rémálmom. Egy családi összejövetelen voltunk, és a nővérem szobájában beszélgettem 2 unokatestvéremmel, mikor valahonnan egy jelzőpapír eltalálta egyikőjüket, néhány másodperccel később pedig egy férfi (akit még soha életemben nem láttam) gépfegyverrel szétlőtte őt, majd elfutott egy másik férfival. Új helyszínen voltam (keresztanyukáméknál a kisszobában), a keresztanyukámmal. Ugyanez lejátszódott. Új helyszín, a konyhánkban az anyukámmal. Észerevettem, hogy a szemben lévő ház tetején van a férfi, gépfegyverrel a kezében. Leadta a jelző papírt, ami eltalálta anyut, de itt befejeződött, elfutott a másik férfival. Miközben szaladtak, megállapodást kötöttünk, hogy beszélünk, hogy tisztázzuk, miért irtják a családunkat. Az egyik férfi eljött, de a másik nem. Megállapodtunk, hogy nem bántják többet a családot.

Nekem mindvégig az volt az érzésem, hogy nem is őket akarják, hanem engem, és miattam halt meg az unokatestvérem és a keresztanyukám.


Mikor felébredtem nagyon féltem, mert fogalmam sem volt róla, hogy mit jelent az álom, van e valami valóságalapja.


Szerintetek miért álmodtam ezt, mit jelent? Lehet valami köze a valósághoz?

Kérlek normális választ írjatok, viccelődésre nem vagyok kíváncsi.


Előre is köszi, és bocs hogy hosszú lett.


2010. jún. 7. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, kíváncsi
2010. jún. 7. 18:12
 2/6 anonim válasza:
Az álmoknak nincs köze a valósághoz. vagyis van de nincs konkrét jelentősége am az álmod valszeg azt jelzi hogy félted és szereted a családod
2010. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza volt pláne hogy egy átlagos terjedelmű alvás alatt 4-5x álmodsz de a legtöbb ember ha kettőre emlékszik. Az álmok Freud szerint az aznapi dolgok rendeződése a fejedben (így röviden kifejtve :D)vagy akár a vágyaid,félelmeid kivetülései.

Lehet hogy nemrégiben láttál egy filmet ami nagy hatással volt rád plusz szereted,félted a családod és a kettő így összerakodott,de lehet csak simán rémálom . Ne aggódj nincs közük az álmoknak a valósághoz ,vagyis csak nagyon ritka esetekben ;) pl. én a múltkor azt álmodtam hogy buszbalesetet szenvedek,de nem törődtem vele, erre egy héttel rá felborult egy busz pár utcával arrébb de ez is csak véletlen egybeesés :)

Ha sokszor álmodsz rosszat akkor ne egyél nehezet lefekvés előtt,ne néz horrorfilmeket ha nem bírod,és próbálj meg ne stresszelni mindenen ennyit tudok mondani, remélem segítettem.

2010. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, remélem igazatok van.:)
2010. jún. 8. 19:18
 5/6 A kérdező kommentje:
csak az a furcsa, hogy nem a hozzám legközelebb álló rokonok haltak meg benne, mint pl. szülő, testvér, hanem kereszanyuka, unokatestvér(az se a legközelebbi)...nikább féltem a közvetlen rokonaimat (persze a többieket is), de azért ez mégis furcsa
2010. jún. 8. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet .Valami az eszedbe marad és kivetíti az álmodban de erre te nem is emlékszel.
2011. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!