Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodtam hogy a parom...

Miert almodtam hogy a parom meleg?

Figyelt kérdés
Igaz vannak szexualis gondjai. De nem gondolok arra h a ferfiakat szeretne... Es almomban szexeltunk nem volt jo. Utana kiment vkivel egy masik helyisegbe. Lattam h ferfi hallgatoztam es vegig hallottam ahogy elvezi es akarja es elmegy... De olyat is almodtqm mostansag vele h majdnem megfulladtam es nem segitett hanem nyomott vissza v ilyesmi. Arra is ebredtem h kiabalok rettegek sirok es magam elott van a kezem. Utana almomban mrg romantikusan kreativan megkerte a kezemet. Es olyat is h kiderult terhes vagyok de nem voltam tul boldog tole. Ezeket az elmult napokban almodtam. Tudom h van jelentoseguk hiszen nem a legjobb a kapcsolatunk foleg a szex nem megy mar neki. Koszi a valaszokat elore is. 31 no
2018. febr. 18. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az eleg nagy problema ha 30 evesen nem megy neki a szex.
2018. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az álmok néha súgnak, néha figyelmeztetnek...

Azt hiszem, jó lenne, ha komolyan elbeszélgetnél a pároddal erről a helyzetről. Ha találtok közös megoldást, az jó, de ha nem, inkább ne raboljátok egymás idejét...

2018. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezeket az álmokat komolyan kell venni. a kapcsolatod sem jó. 31éves vagy, még találhatsz simán valakit, akivel minden jó.
2018. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, éppen azért vannak ilyen álmaid, mert szexuális téren, nincsenek "rendben" a dolgok.
2018. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!