Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy megismerked...

Azt álmodtam, hogy megismerkedtem egy helyes, fiatal, meleg fiúval. Sajnos felébredtem. Lehet ennek folytatása az Életben?

Figyelt kérdés
Én harmincas férfi vagyok, de vágyok egy fiú érintésére nagyon. Bízhatok benne, hogy más is vágyik ilyenre? Sokan nem fogadják el, de aki igen?!!!

2013. ápr. 7. 16:47
 1/4 anonim válasza:
73%
én benne lennék,irj privit!
2013. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
25%
Hát sajnos lehet, mert a természetes szelekció még nem 100%-os hatékonyságú...
2013. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bízhatsz benne, előbb-utóbb mindenki megtalálja a párját. Nehogy azt hidd, hogy egyedül vagy, sokkal többen tartoznak az LMBT közösségbe, mint azt az "átlag" emberek gondolnák. Javaslom, hogy olyasfajta fórumokat látogass, ahol hozzád hasonlókkal találkozhatsz, ilyen helyeken általában társkereső is van. Az egyik legnagyobb a pinkvanilla.hu

Más helyen, mint pl itt, nem igazán érdemes ilyesfajta kérdéseket feltenni, mert úgyis csak trollkodást fogsz kapni, ahogy a fenti példa is mutatja.

Sok sikert! :)

2013. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Folytatása biztos nem, hisz az életben még el sem kezdődött... De csak rajtad áll, keresgélj, ismerkedj!
2013. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!