Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » álmomban megcsaltak, hazudtak...

álmomban megcsaltak, hazudtak erről, elhagytak a másikért és én megvertem, fojtogattam. Mit jelent?

Figyelt kérdés
mikor ütögettem ő csak türte. olyan fura.
2018. febr. 22. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A valóságban is ismered ezeket az embereket? Tényleg párkapcsolatban vagy? Mert ha igen, akkor szólhat a konkrét személyekről, ha nem, akkor viszont szimbolikusan egy magadban dúló belső harcról (abban az esetben, ha a tudatalattid valóban közölni akart valamit ezzel az álommal).
2018. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted? Milyen érzelmeid nyilvánultak meg? Ezeken dolgozz.


Nem fura, hogy tűrte. Ha nem tűre volna, akkor egyéb érzelmek megalkotására is ingerelve lettél volna s e álmod e 2 fő érzelemoszlopra volt fókuszálva.


Köszönd meg tanultabb testvéreinknek, segítenek s dolgozz magadon.

2018. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1#, Amatőőőőr. De nem baj, cuki vagy. ^^ :))
2018. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(Onnan lehet tudni, hogy itt messze nem csak saját elmével alkotott dolgok vannak, hogy kérdezőt külön meg is lepte, hogy a másik csak tűrt. Méghozzá olyan nagy mértékben, hogy ezt a kérdésben is külön kiemelte, és azt is, hogy ez neki fura.)
2018. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mire célzol pontosan? Egyfajta spirituális jelenségre? Ezt nem lehet ennyi információ alapján megállapítani. Még azt sem tudtuk meg a kérdésből, hogy most a párját fojtogatta vagy akiért elhagyták. Az álmok nagyon sokfélék lehetnek és sok forrásból jöhetnek. Több információ révén már el tudunk indulni, hogy egyáltalán egy random álom volt-e olyan események és behatások hatására, amik az előző napon, napokon érték, valós pszichológiai üzenete volt a tudatalatti révén vagy talán még ennél is többről van szó (és itt jön be az ezotéria).
2018. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csurmi válasza:
Azt jelenti hogy rosszul alszol. A Magne B6 jót tenne.
2018. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!