Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van aki megbocsátotta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki megbocsátotta hogy megcsalták?

Figyelt kérdés

miért tettétek? nem féltetek attól hogy újra lesz ilyen?

mennyi idô után lett olyan\hasonló a bizalom?megbántátok?



2018. febr. 7. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Megbocsátottam, nem bántam meg és nem féltem, mert szét mentünk már mire kiderült. :)

31/f

2018. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Felmelegítve csak a töltött káposzta a jó.

F.

2018. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátottam neki, nem haragszom. De vissza nem engedtem, mert fájt és mert elvesztettem a belé vetett bizalmat. Szerettem és mást sem akartam, mint újra együtt lenni, de féltem attól hogy a jövőben minden egyes konfliktushelyzetben a szemére hánytam volna, és en nem akarok olyan kapcsolatban élni ahol a másik fél csak kiengesztel és ezzel alárendelt szerepet vesz fel. Persze, lehet, hogy ez csak egy előre kivetített félelem volt...de nem bántam meg hogy szétváltak útjaink.
2018. febr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tobbszor megbocsajtottam, egyszee bosszubol en is direkt osszeszedtem vkit hogy megtudja milyen erzes. Nem tanult belole, tovabbra is kellett neki tobb nő is, vegul nagynehezen otthagytam. Hamarabb kellett volna!
2018. febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első nagy szerelem volt. Megbocsájtottam.

Onnantól tudta, hogy velem ezt is meg lehet tenni, és újra megcsalt. Nagyon megbántam.

Azóta tudom, hogy ilyen ember nem érdemel újabb esélyt.

2018. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megbocsátottam, sőt, őszintén elhittem, hogy teljesen megbánta, egyszeri dolog volt, hirtelen felindulásból, semmi viszony. Éveken át jóformán sírva könyörgött és megtett mindent, hogy fogadjam vissza, de egész egyszerűen onnantól kezdve soha többet nem voltam képes bízni benne, úgyhogy vége is lett nagyon gyorsan.


Megbocsátani szerintem nem nehéz, harag egyáltalán nincs bennem. De bizalmat visszanyerni. Hát az necces...

2018. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátottam a magam érdekében, nem szeretem dédelgetni a sérelmeket, el szoktam engedni a dolgokat. Viszont attól még, hogy megbocsátottam, szakítottam. Bizalom nélkül nálam semmit sem ér egy kapcsolat és ha az elveszik, már soha többet nem áll vissza maradéktalanul - nálam legalábbis így van. Ha összejövök valakivel, az megkapja a 100% bizalmat, de ezzel csak egyszer tud visszaélni, nem hiszek a második esélyben.
2018. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megbocsájtottam, igaz "csak" érzelmi megcsalás volt. Azóta lassan eltelt egy hónap, próbáljuk újrakezdeni a dolgot. Remélem nem döntöttem rosszul. 30/F
2018. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én megbocsátottam, nem volt jó ötlet...

Nem tudott az exétől elszakadni érzelmileg sem, velem túl hamar belement egy kapcsolatba. 10 hónapja voltunk együtt, amikor kiderült. Adtam egy esélyt, letiltotta a csajt, nem tartottak semmilyen kapcsolatot utána, de rá fél évre kinyögte (ex) párom, hogy még mindig oda húz a szive.


Szóval tömören: igen, de bánom, hogy nem tettem akkor pontot az ügy végére. Nagyon szerettem, ezért kapott egy esélyt, amit megint eljátszott.

2018. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

Igen, kétszer is. De a második után ritka sz .r volt a kapcsolat, főleg hogy aztán én is megcsaltam. El is mondtam neki, mikor szakítani akartam, de állandóan visszasírta magát, én meg valamiért nem voltam képes végleg szakítani. Odáig fajult, hogy szeeelmes lettem egy másik fiúba, akkvel elkezdtünk randizgatni, és 1 hónapra rá végleg elhagytam. Egyikünk sem bízott már a másikban, semmi értelme nem volt.


#8as: nálam is így kezdődött, és az érzelmiből előbb utóbb fizikai lesz általában. Ha valóban érzelmi megcsalás volt nem hiszem hogy megszakította vele a kapcsolatot. Én sem tettem, csak utána ügyesebben titkoltam. Mindenesetre sok sikert hozzá 🙂

2018. febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!