Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nőket kérdezném, el tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezném, el tudtok olyat képzelni, hogy bosszuból csaljatok, ha megcsaltak? Érzelem nélkűl egyszeri bosszú szex?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom be, ez miért lenne jó. Én értem, hogy féreg, és nem érdemel jobbat, de ez hogyan járulna hozzá ahhoz, hogy javuljon az életem? Min segítene, ha lesüllyednék a szintjére?

Vagy elfogadom és továbblépünk (én erre nem lennék képes, de van aki igen, valid módszer), vagy szakítok aztán kész.

Nem akarok dedózni, kinőttem a "majd jól visszaadom" korból. Ha valami belefér, azért nem állok bosszút, ha meg valami nem fér bele, akkor lelépek a bánatba, nem állok le még játszmázni.

2018. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha valaki megcsalna azt tuti visszacsalnám.
2018. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi az a valid módszer?
2018. jan. 9. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

#3

[link]

+ ELTE-IK szleng mindenre, ami működő, létező, bevált megoldás.

Kb 5 másodperc volt kikeresni google-n.

2018. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az miért jó nekem, ha beleugrok egy olyan szexbe, amit nem fogok élvezni? Nem, nem fér bele.

Megcsalásra a legjobb bosszú, ha kidobod, és elvagy nélküle. Főleg akkor, ha két hét múlva te már mással vagy. Neki ugyanúgy fog fájni, hogy mással lát, mint neked a megcsalás. Csak ő még fel se háborodhat.

2018. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Amíg érzelmeim vannak valaki iránt, addig nem tudok mással lefeküdni.
2018. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán; ha valaki bántott, vagy megalázott, attól minél előbb el akarok távolodni, hogy semmi közöm ne legyen hozzá, nem pedig még több szenvedésnek kitenni magam azért, hogy talán neki is rossz lesz egy kicsit.

A legjobb bosszú minél gyorsabban túltenni magunkat az illetőn, és egy új, boldogabb kapcsolatba kezdeni.

2018. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, minek? Mi értelme lenne a gyerekes játszmának?

Aki engem megcsalna azt dobnám. Ennyi, utána semmi közöm nem lenne hozzá.

2018. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Judit58 ***** válasza:
82%
Hulyeseg...nem erzed jobban magad tole..sot...ugyanolyan ferg leszel..
2018. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!