Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért gyilkoltam álmomban?...

Miért gyilkoltam álmomban? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Álmom:


Egy olyan helyen vagyok ahol nagyon sok ember van. Az egész egy zárt viszonylag nagy helység volt, aminek a közepén egy csigalépcső volt, korláttal az oldalán. A lépcsőn volt két lány. Egy szőke és egy barna. Nagyon dühös voltam rájuk,és haragudtam. Mindkét lányt lelöktem, úgy hogy a korláton átlöktem őket, és lezuhantak a mélybe. A földön feküdtek, holtan. Később megbántam amit tettem, és nagyon féltem. Keresett a rendőrség, nyomoztak a gyilkos után aki én voltam, de nem derítették még ki hogy én voltam. Aztán felébredtem.


Egy viszonylag nyugodt kedves 15 éves lány vagyok, és nem vagyok agresszív, se stresszes. Mit jelent ez?



2018. febr. 25. 19:55
 1/3 anonim válasza:
0%
Hát ez azt jelenti, hogy 2 éven belül gyilkolni fogsz
2018. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egy álom tanulmányozásánál mindig az a legfontosabb tényező, hogyan érezted magad álmodban.Ez általában meg is adja a kulcsot az értelmezéshez. Ritkán valósulnak meg az álmok konkrétan, ezek inkább elvont síkon értelmezhetőek. A te álmod szerintem valamiféle belső feszültségre utal, amit még nem sikerült feldolgoznod/kiélned. Talán nem is tudatosul benned manapság, mert egy régi dologhoz köthető.
2018. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Magányosnak érzed magad (csarnok). Felakarod hívni magadra a figyelmet nőiességgel, bájossággal (szőke) és kedvességgel, szeretettel (barna). A lépcső az emberek meghódítását jelképezi. A két lány a te nőiességedet jelképezi. Dühös vagy magadra ezért (lelöktem őket). És el is ítéled magad (gyilkos vagy). Bizonytalan vagy magadban (nyomozás).
2018. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!