Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha az álmomban...

Mit jelent az, ha az álmomban gyilkoltam?

Figyelt kérdés
Vérfürdőt csináltam, sok embert megöltem, de eléggé horrorisztikus volt... Falra szögeltem a hullákat, stb.. Minden vérben állt. Érdekel, hogy ez mit jelenthet.
2011. aug. 25. 12:30
 1/7 Démiennek szolics ***** válasza:
Elég durva álom lehetett. Lehet, hogy nagyon elfojtod az érzéseidet, nem vagy kicsit "könnyen dühbe jövök" típus?
2011. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van, amikor magamba folytom az érzéseimet, de álltalában inkább kitör belőlem minden ami bánt, és észre se veszem sokszor, hogy mit mondok.. Ilyenkor megbántom azokat, akiket a legjobban szeretek, és ez nagyon rosszul esik.
2011. aug. 25. 12:37
 3/7 Démiennek szolics ***** válasza:

Kicsit nyugodtabbá kéne válnod :)

Őszintén szólva már régóta gondolkozok és keresek erre megoldást, hogy hogy lehetne, de még szinte semmi...

Esetleg megpróbálhatnál esténként meditálni egy kicsit, hátha az levezeti a dühödet :)

2011. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem nézted tegnap-tegnapelőtt véletlenül a 24-et? Jack előbb kivégzett egy nőt, majd kibelezett valakit, aztán full golyóálló ruhában elnököt rabolt, végül lemészárolt egy kisebb orosz delegációt. (És még van 2 rész az évadból.)


Amúgy én is öltem már álmomban, és érdekes módon nem féltem közben. Max. csak attól, hogy majd engem is megölnek.

2011. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem néztem. Én sem féltem az álmomban, sőt, nem éreztem semmit sem, csak gyilkoltam. Nem is ártottak nekem azok akiket megöltem. Nem értem, miért és hogyan jött nekem ez az álom..
2011. aug. 25. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, nálam rendszeres.
2011. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ez van, azt mondták hogy belém szállhatott egy démon. Meditálj sokat és remélem segít majd, én is ezt csinálom, de még csak 2 napja.
2015. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!