Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás gyorsabban?

Tudatos álmodás gyorsabban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kinek mi a legjobban bevált módszere amivel a leggyorsabban érte el a tudatos álmodást? gondoltam a valóság tesztre, próbáltam de nekem ez nem ment, más ötletek? tapasztalatokra vagyok kíváncsi, esetleg kreatívabb dolgokra! A válaszokat előre is köszönöm!

2018. febr. 27. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem vált be a valóságteszt? Tényleg kíváncsi vagyok, mert nekem sem "válik be", mert folyton elfelejtem és elmerülök az életem apró-cseprő dolgaiban.


+ 1 tipp: Álomfű (Calea zacatechichi). Itthon is beszerezhető. Én tinktúrát csináltam belőle, mert tea formában ihatatlan volt. Olyan keserű, mint az epe, nem viccelek. Ez "hozhat" tudatos álmot, haveromnak és nekem is segített már 1-2 tudatos álomban, de ennél is jó, ha mellette más módszert is csinál az ember.

2018. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1-es, nálam is ugyanígy volt, elfelejtettem folyton, igen én hibám mert ha jobban figyelnék menne, de nekem ez nem :D próbáltam azt hogy egy helyben fekszek lehunyt szemmel, elképzeltem hogy sétálok, és így próbáltam sokáig hátha átlendülök álomba, de mindig vmi megzavart, jött egy gondolat stb :D ha valaki tudja miért, vagy mit kéne pontosabban kérem írja le
2018. febr. 27. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig a valóságteszt a legtutibb módszer. :) Nekem már sikerült anno vele, hónapokon keresztül voltak tudatos álmaim. Heti 1-2. De tényleg csinálni kell, plusz az álomnapló is iszonyat fontos.

Most azt tervezem, hogy beállítom a telefont, hogy mittomén másfél óránként jelezzen. Ez is több mint a semmi. :) De az álomfüvet azt mindenképp ajánlom. Én jövő hónapban készítek ismét tinktúrát.

2018. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Álom naplót vezetek :) egy ideig sikerült is vele egyre részletesebb álmokat felidéznem, a legjobb az az egy volt amikor egyszerre 2 álmot tudtam leirni, mert jól emlékeztem és jó érzés volt, de aztán sajna hanyagoltam és most megint eszembe jutott, hogy de igen, akarok tudatosan álmodni :) Sokan mondják a valóságtesztet, lehet újra próbálom bár valahogy nem sikerül elhitetnem magammal, hogy ez egy álom
2018. febr. 28. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez túl komplex. Én olyan gyakorlatkomplexumokat folytatok, amik főleg magára az elmeállapot-egységre figyel.
2018. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!