Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek a spanyol álomnak mi a...

MisterTT kérdése:

Ennek a spanyol álomnak mi a megfejtése?

Figyelt kérdés

Azt àlmodtam hogy egy spanyol lepukkant kocsmàba vagyok ès ilyen összetolt asztaloknàl próbalnèk meg kàvèzni. De mindíg mikor vennèk egy poharat kanalat vagy cukrot mire visszafordulok elcsórjak.. Flegma stílussal magyàraznak beszèlgetnek egymàssal is de nem èrtettem miről beszèlnek. Úgy viselkedtek mint egy csűrhe. Àtnèzek a màsik asztalhoz ott egy nem tulzottan szimpi kolegám ül. Beszèlek vele pàr szót . Mire visszafordulok az asztalhoz a kavèmnak ismèt làba kèlt poharastól.


Fogtam ràjuk borítottam az asztalt. Míg fel sem ocsúdtak mi törtènt a legközelebbi spanyolt fejbe tosztam izomból tejpótlóval.. Lett dulakodas lögdösődès töbegbunyó.

Inkabb kimentem a kocsma elè a zürzavarban, ott volt letàmasztva egy ruszki 28 as bicikli. Felkaptam elkezdtem vele tekerni a földúton a sinek mentèn. De 3mat tekertem rajta mire egyet fordult a kerèk. Akkor jöttem ra hogy majdnem lapos.. Vissza akartam menni egy benzinkútra hogy felpumpàljam de ekkor felèberedtem..



2018. márc. 3. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
mindííg?
2018. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Volt egy zavaros álmod, ennyi. Nem hiszem, hogy mindig, minden álomnak van jelentése.
2018. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Távozz innen, fordított ékezetes démon!
2018. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!