Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért szeretem ennyire a...

Miért szeretem ennyire a spanyol dolgokat?

Figyelt kérdés

A zene,a tánc és az éneklés az életem. De érdekes módon csak spanyol zenére tudok nagyon jól táncolni. Mintha a vérembe lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=gBTEIdjohsc&feature=plcp

Énekelni is imádom,és sokak szerint nagyon spanyolos határozott énekhangom van.

A nyelvet sosem tanultam mégis egy nyelvtanár szerint gyönyörű a kiejtésem.

Lehet butaság,de szerintetek van köze az előző élethez? Vagy csak túlgondolom?


2012. jún. 15. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez tetszik és kész. Nekem meg a japán kiejtésem olyan, mintha egy japán beszélne és az ázsiai kultúrákat imádom, mégse vagyok halott újjászületett szamuráj. Szerintem nem kell ezt túlmisztifikálni. :)
2012. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:
35%

Elképzelhető, elég sokfelé beszélik a spanyolt, így a nagy számok törvénye alapján több esélyed van rá, mint pl. a malájra.

Ha érdekel, akkor menj el hipnózisra, ahol megpróbálják feltárni az előző élete(i)det.

2012. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
mert megnyerték a vb-t és az eb-t
2012. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van imádatom, egy olyan ország/nemzet iránt, akikhez semmi közöm :)

Én sem tudom miért, pláne, hogy egy "csövesebb" ország a Balkánon. Én is elkezdtem tanulni a nyelvüket is, mindig a zenéjüket hallgatom vagy szedek le odavalósi filmeket.

2012. jún. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy spanyol szelleme beléd szállt.
2012. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze hozzá. Most gondolj bele, következő életedben ha a Fülöp-szigetekre születnél újjá, imádnád Magyarországot? Miközben itt nem sok jó van, ami pedig volt, azt is elvették, lerombolták, stb. Mindig is így volt ez. Minden országban vannak/voltak problémák. Csak külső szemlélőként nem látjuk, és lenyűgöz egy másik ország "kívülről". Ha az igaz lenne, valósabb képed lenne az adott országról, de ez így csak rajongás.
2012. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SSJGoku ***** válasza:
Jobb mint ha a franciázást szeretnéd:))))
2012. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy volt egy előző életed amivel kapcsolatba kerültél a spanyol kultúrával.

De az is elképzelhető, hogy a te testi-lelki rezgésednek ez a kultúra a legmegfelelőbb arra hogy önmagad légy.

Remélem érthető voltam.:D

2012. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!