Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki esetleg megtudna...

Valaki esetleg megtudna mondani mit jelent ha azt almodtam, hogy nagy szerelemre találtam esküvő is lett, de a vőlegény nem jött el végül? Igy elmaradt az esküvő

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 10:47
 1/6 anonim válasza:
Azt, hogy a vőlegény időben felébredt, talán rémálma volt valami esküvőről:)
2018. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Azt jelenti, hogy mégsem lett esküvő.
2018. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan próbaljuk venni a dolgot, akkor esetleg azt jelentheti, hogy tartasz attól, hogy "egyedül maradsz".
2018. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"esküvő is lett" "elmaradt az esküvő"

Ugyanarról beszélsz?

.

Valaki felhomályosította a vőlegényt, mi az igazi boldogság.

Ami az esküvő előtt volt...

2018. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugy értettem, hogy az esküvő meg lett szervezve de a vőlegény nem jött el igy elmaradt.

De köszönöm azoknak akik gúnyosan válaszoltak remélem így már nyugodtan alszanak:)

2018. márc. 8. 01:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Álmodás közben nagyon sokszor az illető tudatalattija kerül átmenetileg felszinre.

Kérdező, nem ismert személyiséged, ezért ha lenne alapja az álomfejtésnek, esetedben akkor sem lehetne konkrétan tenni.

Miért találgassak?

Lehet, kapcsolatban vagy, de a másik fél még nem gondolkodik éeletetek jogi áldással összekötésére.

Lehet, nincs kapcsolatod, de vágysz arra, hogy eljöjjön hozzád fehér lovon a herceged.

Ezeken kívül lehet bármi, ami az elmúlt időben lekötötte figyelmed, um. film, könyv, stb.

2018. márc. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!