Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elveszem a jelenlegi élettársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszem a jelenlegi élettársamat. Ceremónián szűk család lesz csak. én mint vőlegény szeretnék mondani egy vicces de jó pohárköszöntőt. Honnan nézzek? Sehol nem találok!

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg írj egyet, saját kútfőből!
2013. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi


"Felállok a pohárköszöntőnél: "Az ott homár?

Miből fogja ezt kifizetni a disznóidomár?

A menyasszonyi ruhához ez a szandi zűr,

Mivan, ennyivel olcsóbb a zokni mint a pedikűr?

Különben is mi a f*szom? Hiába tesztek ki,

Úgy néz ki mint akit lapáttal sminkeltek ki!!!"

2013. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pl

[link]


de beszélj egy násznaggyal ő biztos segít!

2013. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Kedves egybegyültek! Örülök , hogy eljöttetek és ingyen fogyasszátok a drága italokat s ételeket.

Ami egy vagyonba került drága Mámácskámnak. És persze nekem. De nagyon boldog vagyok , hogy végre megkaphattam azt a nőt aki majd elnézi nekem azt hogy minden hétvégén a haverokkal fogok sörözni és focimeccset nézni.

És örülök ennek a fasza nőnek, hogy lesz aki mos főz takarít rám. És drága apósom nagyon örülök, hogy elmondhatom neked végre, hogy én voltam az aki anno betörte a kocsid ablakát.

Köszönöm mindenkinek a bőkezű ajándékokat! De vehettetek volna mást is mert Mikronk szendvicssütőnk, pohárkészleteink vannak, ha lehet néhányat vigyetek vissza és megmondjuk mire cseréljétek be.

És most igyunk abból a 1872-es vörösborbol amiből 1 üveg 340.e Ft amit drága apósom fizetett ki a hitelkártyájával amiről még nem tudott eddig.


Bulizzuuuuuuuuuunkkkkkkkk

2013. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak lebeszélni, de van, hogy nem jól sül el, ebben a világban mindenki vicces akar lenni, meg poénkodni akar, azt lehet, hogy nem kéne.
2013. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akárhányszor olvasom a kérdést nem tudok elsiklani egy mondatod furcsa hangzásán: "Elveszem a jelenlegi élettársamat." .


Ezen kívül szerintem Neked nem viccelni kéne, arra ott lesznek a többiek. Szerintem ez az ifjú pár számára inkább komoly nap, mint vicces.

De, ha ragaszkodsz hozzá:

[link]

2013. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Besza.rok hogy mind a kettő az árakkal viccelödik, mintha bárki is nevetne rajta, max a gyenge elméjüek.

Amugy kérdező ha nem vagy vicces akkor ne eröltesd, főleg hogyha magadtól nem tudod kitalálni.

2020. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!