Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kiadónál, a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiadónál, a menyasszony milyen verset szokott mondani a vőlegény szüleinek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Jó, én értem, mire gondolsz, de nem tudom, ilyen esküvőn még nem voltam, ahol a menyasszony (vagy a vőlegény) verselt volna. Mindenhol a vőfélyé volt a szó, ahol volt ilyen körítése a nagy napnak. :-)
2015. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

azt gondolom, semmilyent.

A kiadás a búcsúzkodásról szól, nem pedig a befogadásról.

Sőt, a kiadáson a vőlegény szülei nem is vettek részt, mert ők otthon várták az ifjú párt. Arról nem tudok, hogy ott történ e verselés.

2015. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan sok mindent hallottam már. Pont ahogy az első válaszadó írta, hogy a befogadás miatt. Kicsit újítottunk a megszokott dolgokon. A lányos és fiús kiadó is egy helyen lesz, nem háznál. És a szüleimnél, kereszt szüleimnél is a menyasszony megkérte a fiús szülőket, hogy fogadják be. Ezért kérdem, hogy milyen versek szoktak lenni. :) de azért köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 14. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:

"Kicsit újítottunk a megszokott dolgokon. A lányos és fiús kiadó is egy helyen lesz, nem háznál."

Ez már régóta nem újítás.

Az unokatestvéremék esküvője 17 éve volt és már akkor is egy helyen volt a kikérés és nem háznál.

Ahány lagziban voltunk, mindenhol így volt, sehol nem volt háznál, még ott sem ahol egy településen (sőt szomszéd utcában laktak a pár szülei) és az esküvő is 4 utcányira volt.

De sehol nem verselt se a menyasszony, se a vőlegény, mindenütt a vőfély beszélt.

2015. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!