Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet?

Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy butaság,de néhánynapja azt álmodtam találkoztam az ördöggel. Az álom egy részében egy idegen házban voltam aztán a saját házamban. Egyedül voltam és rossz érzésem volt, aztán találkoztam az örödöggel .. Itt kezd vicces lenni mert nem láttam senkit csak úgy érztem mintha valami szellem lenne velem egy légtérben akit nem látok de érzem hogy ott van de azt érztem hogy ez a valami nem szellem hanem az ördög. Aztán felébrdetem és kicsit még bennem volt ez a rossz érzés.

2018. márc. 10. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mentél át egyik házból a másikba, hogy volt ez az átmenet? Korod, nemed?
2018. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kussolj benedek
2018. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom egyik helyen itt voltam a másik helyen meg ott. nem értem hogy kor és nem mit befolyásol de 19 éves csajszi vagyok
2018. márc. 11. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Állandóan a saját életedhez (saját ház) méred mások életét (idegen ház). Folyamatosan ítélkezel mások felett és csodálkozol, hogy feletted is ítélkeznek (ördög) és veled foglalkoznak rosszalnak téged.


Saját vélemény: Emberek vagyunk mindenkinek vannak hibái. Általában mindenki tisztában van saját gyengeségével, ezért felesleges hangsúlyozni, ha nem kérik. Igazából saját magaddal nem vagy megelégedve. Légy toleráns és mások is azok lesznek.

2018. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
wow, hát nem tudom szerintem ez nem teljesen illik rám de azért köszi a választ
2018. márc. 12. 19:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!