Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok nyúllal? Utánaol...

Miért álmodok nyúllal? Utánaolvastam és mindenütt azt írják hogy halálos félelmet, rettegést jelent?

Figyelt kérdés
Nemsokára költözöm és új életet kezdek messzw innét. Lehet hogy ettől félek? Az álmomban a nyúl ki akar jönni a ketrecből, rájövök hogy napokig nem adtam neki enni és teljesen megfeledkeztem róla és ez nagyon megijeszt. Felkavar az álom, pedig még csak nem is durva vagy ilyesmi. Akkor miért?

2018. márc. 14. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attól félsz, hogy mégsem mész sehova?
2018. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A dolog nagyon végleges, szóval ilyen félelmem nincs.
2018. márc. 14. 16:34
 3/3 Fish1 ***** válasza:
Szerintem nincs értelme leírások alapján keresgélni azt, hogy pl. a nyúl mit jelent egy álomban, mivel mindenkinek mások az álombeli szimbólumaik. A sajátjaidra úgy jöhetsz rá, hogy leírod az álmaidat és ezzel párhuzamosan figyeled azt, hogy mik történnek veled a való életben, milyen gondolataid vannak, amik nagyobb érzelmeket váltanak ki, vagy hasonló érzést, mint amit az álomban érzel. Egy idő után megtalálod a párhuzamokat és akkor érteni fogod a jelentését.
2018. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!