Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor lehet hogy anyu...

Most akkor lehet hogy anyu méhnyakrákos? (utánaolvastam)

Figyelt kérdés
Szóval utánaolvastam: állandó vérzése van, menstruáción kívüli. Néha elönti a vér. Ezenkívül rendkívül ingerült, fáj állandó jelleggel a dereka is. Azt olvastam, hogy ez nagy valószínűséggel méhnyakrák lehet. Mondtam anyunak, már két hónapja ígérgeti hogy elmegy orvoshoz, azóta se, és feltűnően rosszabbul van :((...nagyon elvagyok keseredve.
2014. febr. 8. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
lehet klimaxtól is. de orvoshoz minél elöbb el kell mennie. valahogy vedd rá.
2014. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mire vár édesanyád. Menjen orvoshoz sürgősen.
2014. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én se. Ma is egész nap vérzett, erre kitalálta, hogy jó, betelefonál, de azt mondja: várjál, ma mégse tudok, mert jövő héten menstruálni fogok, úgy nem tud a doki fogadni...
2014. febr. 8. 21:29
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
jól mondja az első... sürgősen dokihoz kell menni, ha máshogy nem megy, beszélj egy barátnőjével, nagymamával testvérével és közösen cipeljétek el... ne félj minden rendben lesz, de ahhoz el kell jutnia orvoshoz... (és tényleg lehet klimax is ha benne van a korban, de orvosnak akkor is rá kéne néznie)
2014. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
mivel azt írod szinte folyamatosan vérzik, oly mindegy hogy menstruál vagy "csak" vérzik... menjek csak el jövő héten... max visszarendeli a doki...
2014. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igazatok van, lehet klimax is, de attól a dereka és az egész háta is rettenetesen fájna?! :/ Én vagyok a lánya, rám hallgat a legjobban; ha az én tanácsomra nem megy el, akkor senkiére sem fog.
2014. febr. 8. 21:32
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fél. Iszonyú buta dolog, de nagyon sokak így állnak hozzá sajnos, juj nehogy "biztosra" kiderüljön, hogy mi bajom van, pedig nagyon sok betegség csak korai felfedezéssel gyógyítható. Köztük a méhnyakrák is sajnos.


Édesanyádnak mondd meg, hogy menstruáción kívüli vérzés esetén sürgősséggel fogadják az embert _minden_ nőgyógyászaton, tehát akár aznap vagy másnap. Arról nem beszélve, h a doktor felhívásához még csak időpont se kell...


... De biztos vagoyk benne, hogy ezeket tudja magától is, csak fél.

2014. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnője méhnyakrákos volt, de mivel időben elment orvoshoz, így "meggyógyították". Ugyanezek a tünetek megvannak anyunál is :/.
2014. febr. 8. 21:34
 9/23 A kérdező kommentje:
Plusz lehet furcsán hangzik, de rossz illata van a bőrének. Mindig nagyon finom anyaillata volt :(. Beírtam a google-ba, de erre semmi használhatót nem találtam.
2014. febr. 8. 21:35
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
igen fájhat a dereka is a klimaxtól... kolléganőm klimaxol.. rendesen megszenved vele :) hőhullámai vannak? túlérzékenység? mármint hogy hamar felkapja a vizet valami apróságon, vagy feszült? ezek még az általános tünetei a klimaxnak... (de akkor is orvos!!! :) )
2014. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!