Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom a barátnőimmel?

Miért álmodom a barátnőimmel?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerkedtünk meg és a távolság miatt nem tudok velük találkozni csak ritkán de alapból beszélünk.

Már 3. napja álmodok velük elég furcsákat....

Köszi a választ!



2018. márc. 14. 21:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
Le írnád hogy egész pontosan miket álmodsz velük?
2018. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mind a hármat?
2018. márc. 20. 17:12
 3/13 anonim válasza:
Igen.
2018. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az elsőben: űrhajóval elutaztam hozzájuk udvözöltek majd ketté váltak útjaink az egyik lánnyal.

A liftel mentünk lefelé majd szkafanderben voltunk és végigmentünk egy olyan folyosón amely egy kórházéra emlékeztetett majd mikor bementünk az utolsó ajtón egy vonatban találtuk magunkat.

A vagon tele volt hó fehér emberekkel akik olyanok voltak mint akik meghaltak és egyszer csak az egyik felkelt és el akart kapni majd jött egy másik de a lány kilökte őket a vagonból aztán jött egy olyan amelynek a fél teste hiányzott (az alsó) de én ezt csak lazán kikerültem (:D) míg a lány sikoltozott és félt.

Kimentünk 2 vagon közé az egyik vagonnak az ajtaját ő fogta a lásik vagonnak pedig én abban egy rénszarvas volt majd megszólalt: ,,ez biztos nem normális" ezek után megszólaltam hogy le kell ugranunk de erre azt válaszolta: ,,hogy ha tűz közelébe érünk".

Ekkor ért véget az álom az ébresztő miatt.

A másodikban: szintén ez a lány volt benne (a másik is benne volt egy kis ideig) de ebben meghalt...egy videóban búcsúzott el tőlem hogy szeret meg ilyenek (183 ezer like volt rajta) utánna beszéltem a másik lánnyal hogy feltámasztjuk (még videó is volt róla csak abban 2 szerelmes párt támasztottak fel)...ééés itt ért véget az álom

A harmadik kicsit hosszu de próbálom lerövidíteni.

Nos egy koreai srác koncertjén voltam a rokonommal és az anyukájával meg a barátnőimmel de csak mi voltunk egy irtó pici helységben és akkor egyre többen jöttek és egy nagy terem lert belőle...ekkor megjelent Sanji és Zoro (az One Piece c. animéből 😂) és Sanji beöltözött nőnek szép hosszú (kb 18.századi vörös ruhába) és Zoroval elkezdett táncolni majd a színpad előtt voltam abban a ruhában ami Sanjin volt. Ekkor kiszaladtam a teremből (nem tudom miért) de amikor visszaértem mindenki eltűnt és zombi apokalipszis volt.

Ezek után egy bunkerben lettem ami halott emberekből állt (persze a zombik császkáltak ott is és még 2 ember ott volt (férfik)) és egy könyvtárban voltunk ahogy volt egy ajtó ahová valami nagy hatalommal rendelkező (azt hiszem ilyen isten szerű lények (az egyik egy bagoly volt)) lények bementek ekkor a bunker legfelsőbb emeletén voltam szép báli ruhában.


Az még lemaradt hogy a koreai srác felhívott a színpadra és a lányok fel lökdöstek és megfogta a kezem a koreai srác.


Hát ennyi lett volna 😂😁

2018. márc. 21. 22:08
 5/13 A kérdező kommentje:
U.i.: Bocsi a helyesírási hibákért és hogy ilyen hosszú lett!
2018. márc. 21. 22:09
 6/13 anonim válasza:
Mit szoktál enni lefekvés előtt?
2018. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Közvetlen lefekvés előtt semmit

Csak néha iszok

2018. márc. 24. 17:39
 8/13 anonim válasza:
Alkoholt?
2018. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem...14 éves vagyok :D
2018. márc. 26. 15:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Első: Interneten tartod a kapcsolatot a barátnőiddel (űrhajó). Az egyikkel már nem annyira beszélgetsz (ketté váltak útjaink). Hangulatilag nagyon megértitek egymást (lifttel lefelé), de elvagytok szigetelve egymástól (szkafander). Kapcsolatotok (folyosó) a lelki támogatásról szól (kórház). A vagon a lány életterét jelképezi. Az emberek számodra ismeretlenek (fehér, halott). Egyik másiktól tartasz (el akart kapni), de a lány nem foglalkozik velük (kilökte őket). Van aki csak érzések, gondolkodás terén van jelen (alsó teste hiányzott). A másik vagon a te életteredet jelképezi, amit a lány felé mutatsz. Férfiasság, uralkodási vágy (rénszarvas).


Másik: A másik lánnyal megszakadt a kapcsolatod (meghalt). A videó a köztetek lévő képet jelképezi. Szeretnéd visszaállítani a kapcsolatod (feltámasztani).


Harmadik: Vágyaidat jelképezi (koncert). A bunker téged jelképez. A könyvtár a sorsod múlt, jövő jelképezi.

2018. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!