Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Autóbaleset az álmomban?

Autóbaleset az álmomban?

Figyelt kérdés

Arról álmodtam, hogy megyünk Pestre (vidéki vagyok) és elalszom a kocsiban de nem álmodok, "rögtön" felébredek. Már ment le a nap, és hazafelé tartottunk. Nem értettem hogy mi történt miért esett ki az egész nap. Aztán nővérem aki mellettem ült, felvilágosított, hogy autóbalesetünk volt, amikor már beértünk Pestre, és a Hősök terénél belénk jött egy teherautó. Hirtelen megláttam hogy a lábam gipszet van, a fejem pedig be van kötve. Megkérdeztem hogy milyen sérülések ezek? (itt már nagyon ki voltam akadva) És nővérem elmondta hogy a bal lábam eltört, a csípőm (?azt meg hogy?) is eltört, és a fülem is megsérült. Teljesen kétségbe estem, aztán belegondoltam hogy miért nem a kórházban vagyok, és itt felébredtem.

Ez jelenthet valamit vagy csak egy egyszerű álom?



2018. márc. 20. 19:27
 1/9 anonim válasza:
Ez érdekelne engem is,mert egyszer álmomban engem is elütött egy kocsi.
2018. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Delutan par percre lehunytam a szemem es latomasos álom jött, hogy árokba hajtok a kocsival mint sofőr, azonnal felriadtam elég kellemetlen volt
2018. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Akkor te voltál az aki szemből nekemjött àlmomban
2018. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A valóságban mit jelent neked Pest? Gyakran jársz Pestre, vagy ott dolgozol? Korod, nemed?
2018. márc. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Edzeni járok Pestre hetente egyszer, és még itthon van két edzés a héten. 14 éves lány vagyok.
2018. márc. 22. 07:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elmúlt egy-két hétben történt valami vita, vagy szerencsétlenség másokkal szemben a valóságban?
2018. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen voltak veszekedések
2018. márc. 22. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:
A céljaiddal kapcsolatos vita (Pest felé, autóbaleset), amit a nővéred ad a tudtodra. A fiatalságod távolodását érzed (ment le a nap). Megrendült a valóságba vetett hited (lábad gipszben). Nem tudod mire gondolj (bekötött fej). A nővéred állítja nem tudod mi a valóság (eltört a lábad) anyai - érzelmi szinten (bal), nem edzhetsz, mozoghatsz (csípőd törött), nem érted a helyzeted, vagy őt (füled sérült).
2018. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. márc. 23. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!