Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet, hogy néha álmomban...

Hogy lehet, hogy néha álmomban tudom, hogy álmodok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 02:53
 1/7 A kérdező kommentje:
És mindig amikor rosszat álmodok, mikor először történt, hogy álmomban rajottem, ez csak álom, eszembe jutott az is, hogy hallottam valamikor, hogy fájdalmat kell okozni magamnak és akkor fel tudok ébredni. Megharaptam a kezem és arra ébredtem, hogy harapom a kezem. Aki többet tud erről segítene?
2018. márc. 9. 03:00
 2/7 anonim válasza:
Nem tudom de ez tenyleg furcsa, velem is sokszor van ,hogy tudom ,hogy csak álom. Viszont rossz almoknal van ,hogy totál igazinak hiszem es amikor felkelek csak arra gondolok ,hogy "huhh, csak álom volt" :D
2018. márc. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Érdekes én csak rossz álomban tudom hogy álmodok.Hál isten igy nem visel meg ..szerintem nem vagyunk mély alvásban ilyenkor..
2018. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:
Olvass utána a tudatos álmodásnak :-) Pl. A teremtő álom című könyv vagy az Alkotó álom c. könyv ír erről.
2018. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy normális agyi működés. Mindig is volt és lesz ilyen. Ezért nevezik az embert tudatos élőlénynek mert képes gondolkodni és ha valami képes gondolkodni, akkor az egy összetett lény, ha pedig összetett lény, akkor lesznek olyan élményei a saját tudatával, amitől szerinte valami ezotérikus dolog történik vele.
2018. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Én legtöbbször tudom és általában apró dolgokról jövök rá, ami nem stimmel. Pl. egyszer azt álmodtam, hogy elhalványodott a tetkóm és miután kétségbeestem, észrevettem hogy amúgy nem is pontosan ez van rám tetoválva. Egyszer meg elővettem a zsebórámat és visszafelé járt. Volt hogy levelet írtam és a felénél feltűnt hogy ez nem az én kézírásom. Vagy több vagy kevesebb ujjam van vagy a tárgyak, vagy a szereplők nem stimmelnek. Minden alkalommal amikor rájövök a turpisságra, olyan mintha kiemelkednék az álomból és fel is ébredek.
2018. márc. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez tudatos álmodás, amikor tudod hogy álmodsz, és tudod is irányítani az álmodat.Jó dolog, mert így egy csomo olyan dolgot tudsz csinálni álmodban, amit a valoságban nem.
2018. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!