Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet ez az álom?

Vajon mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy kezdjem, de tetszik nekem egy fiú. Eddig sosem volt ilyen álom vele, de most nagyon elszomorodtam. El fog amúgy menni az iskolánkból, és én nem merem neki bevallani.:( Na de az álom arról szólt hogy az eggyik barátnőm szerelmet vallott neki( az a lány már régen szerelmet vallott neki, de ő elutasította) és ő igent mondott. Na így elkezdtek járni és az álmomban próbáltam pozitívan hozzáálni és bátorítani a kapcsolatukat, de a szívem mélyén nem ment ez az egész, éreztem hogy össze vagyok törve. Na de, a barátnőm(akivel "összejött") nagyon szomorú volt valami miatt, én próbáltam vígasztalni. Az a bizonyos fiú meg rám nézett. ( ez valójában is többször előfordul, sokszor túlságosan isxD) És kiderült hogy mért volt szomorú, mert szakított is vele, "mert neki ez az egész nem ment". Nagyon boldog is voltam hogy ezt mondta, de valami mégis nyomott ütött a szívembe és az az elvesztése, félek hogy hiányozni fog. Már úgy vagyok vele hogy bevallom mégha vissza is leszek utasítva akkor is, csak félek megtenni a lépést. Hogy ál hozzám. Szerintetek mit jelent ez az álom?15/L
2018. márc. 24. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
kancás vagy, tetszik egy fiú, ezt jelenti!
2018. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is értem mért voltam olyan hülye hogy kiírtam ezt a kérdést rendesen, normálisan, azt flegmán is kell beszólogatni. De hát 2018...ettől már csak rosszabb lesz.
2018. márc. 25. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem, nem kell ebben különösebb jelentést keresni. Tetszik egy fiú, aki ráadásul hamarosan elmegy az iskolátokból. Nyilván sokat "pörög" ezen az agyad, logikus, hogy álmodsz róla.
2018. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!