Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a durva, erőszakos álom...

Ez a durva, erőszakos álom vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, Csabinak hívják. Általánosig osztálytársak voltunk 8 évig. Elvoltunk egymással, néha jóban voltunk, máskor rosszban, előfordult, hogy rám szállt (fél cigány), de különösebb bajom nem volt vele, volt nálunk is anno többször.

Jó páran voltunk egy gyárban, ott volt a fent említett srác is. Kb. 15 évesek lehettünk, és vagy 30-an voltunk.

Egy nagyobb terem végébe akartunk elmenni, ahol gépek és munkások voltak. Csakhogy a terem közepén volt valami fémliftszerűség. Nagyjából 20 méter széles, 3 méter hosszú, és 0,5 méter vastag.


Most jön a lényeg, ez a lift körülbelül 1,5 méter magasan volt. Gondolkoztam hogyan kéne átjutni rajta. Alatta, vagy felette. Féltem alatta átmászni, ezért arra gondoltam, hogy a tetején megyek át. Sokat tétováztam, előttem páran át is mentek, és megérkezett Csabi. Ő felmászott a liftre, és már majdnem átért, amikor is hirtelen elindult felfelé. Leült a szélére, gondolom nem mert leugrani. A terem magassága kb. 20 méter volt.

Nagyon ledöbbent mindenki, én is, és féltem is, ijesztő volt.


Felért a plafonhoz a lift, hangtalanul összenyomta csórót, és amikor már nem bírta tovább nyomni a srácot, akkor egy hatalmas koppanás hallatszott.

A munkások káromkodtak a távolban, és a gyerek maradványi lezuhantak a földre. Szét volt szaggatva, darabokban esett le, csontok álltak ki belőle.

Oda akartam menni, de nem mertem. Nagy kárörömöt, és elégedettséget éreztem, végre történt valami. Valami kötelező programon lehettünk, és örültem, hogy most biztosan vége szakad, én pedig hazamehetek :D Élveztem a káoszt, a ledöbbent arcokat, a reakciókat. Egyébként a való életben is azok voltak a legszebb napjaim a suliban, amikor valami balhé volt az osztályban (feltéve ha nem érintett). Valamiért szeretem a konfliktusokat kívülről megfigyelni. Ennyi szerintem már bőven elég információ, várom a válaszokat :)


2017. nov. 20. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az álom arról szól, hogy kezeled az akadályokat, és a baleseteket az életben. Nem zavar, ha a kapcsolatod rovására történik valami. Csak az számít neked, hogy te jól érezd magad.
2017. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.: Pont az ellentéte igaz a gondolkodásmódomra, és főleg a cselekedeteimre. Minden kapcsolatomban sokkal többet adok, mint amennyit kapok, de ezzel nincs is baj szerintem.


Erre a srácra visszatérve. Egy agresszív nőverő. Gondolom most kimondtam a varázsszót, amire a feministák harapnak, de ez az igazság. Túl sokat nem ártott nekem ez a gyerek, de jót sem tett velem, szóval meg kellett volna hatódnom a halálán?

2017. nov. 20. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Az álmok arról szólnak, hogy gondold végig. Mi bántja a tudatalattidat. Talán más megoldást kellett volna kitalálnod. Áramtalanítani a liftet. Vagy rögzíteni. Vagy nem menni a közelébe míg veszélyes. Vagy mikor elindult a lift biztatni a srácot, hogy ugorjon le azt elkapjátok. Hívni segítséget. Vagy a tragédia után meggyőződni mi volt a hiba, mert legközelebb téged is érhet baj. Levonni a tanulságot. Esetleg tanúskodni. Szóval nézz magadba.
2017. nov. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.: Áramtalanítani a liftet?? Mégis hogy francba?

Álmomban általában kb. 10-ed ennyire sem vagyok tudatomnál, mint éberen. De még ha éberen történne ilyesmi, az emberek nagyon nagy része leblokkolna, és csak lesni, kb. 5 másodperc volt az egész! Vagy hívni segítséget? :D Te végig gondolod ezeket? Persze nyilván más ennyi idő alatt kihívta volna a katasztrófavédelmet is...


Egyébként amikor elindult a lift azt hittem, hogy a tetején majd megáll, és semmi baja sem lesz a srácnak.

Legyél szíves bővebben kifejteni, mert ebből nem értek mindent!

Ui.: nézz magadba!

2017. nov. 21. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Az álmok arról szolnak, hogy ismerd meg önmagad. Gondold végig az életedet, mi fontos neked. Mi az ami számít és mi nem. Az álmodban nem véletlen semmi. Hidd el nem véletlen cselekedtél így az álmodban. Ez jelenti nézz magadba. Mert így fogsz viselkedni, ha betörik az ablak, ha elromlik az ajtózár, ha megbetegszik egy ismerősöd, ha baleset ér valakit. És még sorolhatnám. Menj el balesetvédelmi oktatásra. Balesetvédelmis van minden munkahelyen, iskolában. Vagy az internetről is tölthetsz le anyagot ilyen témában.
2017. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5.: Komolyan? A való életben is így fogok viselkedni? Hogyan?


Ha ez igaz lenne, jó pár embert már elintéztem volna, meg gondolom más is, kihalna az emberiség :D

2017. nov. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!