Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez miért van? SOkszor történik...

Ez miért van? SOkszor történik az hogy öngyilkos hajlamaim vannak az álmaimban, például ma az volt:

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen nagyon meredek zöldes domb egy autópálya mellett.Álmomban csak úgy jött az a gondolat hogy áhh vessük le magunkat innen, miközben rengeteg autó jött.Le is vetettem magam,a domb végén kiestem az útra a kocsik közé de semmi bajom nem lett.Felálltam és elkezdtem sétálni." - Amúgy lehet nagy baromság vagy bármi de gondoltam megkérdem ha már van egy erre kitalált oldal hogy kérdéseket tegyünk fel.A "személyiségem"-et úgy kell elképzelni(ha esetleg ez segít a normális válasz adásban) hogy nem nagyon érdekel engem sem az élet sem a halál,öngyilkosságrakonkrét nem gondolok,de mondjuk arra igen hogy jó lenne meghalni és hogy az életnek sok értelme nincsen.Lehet írni a fikázó dolgokat,de ez az én belátásom.Még a koromat is elárulnám, de szerintem az nem érdekel titeket egyrészt,másrészt amiatt is jönnének a fikázók.

2018. márc. 26. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj találni valami célt az életedben, mert céltalanul élni nagyon rossz!
2018. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Céltalanul lődörögsz a világban, neked nincs a világra szükséged és tudod, ezért a világnak sincs rád.

.

Korod mindegy is, hiszen egy ovisnak is kell lennie céljának, ami eléréséért dolgozik, tesz.

Ha nincs cél, akkor csak tingli-tangli van, az illtő szükségtelennek (teljesen jogosan!) érzi magát.

2018. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A dombról jut eszembe, egyszer én is felmasztam egy ilyenre(csak én nem álmomban) és amúgy bennem is megvan az öngyilkos hajlam.. Hmm ez a domb jelenthet valamit xd
2018. máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!