Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » TAPASZTALT ÁLOMFEJTŐK! Mit...

TAPASZTALT ÁLOMFEJTŐK! Mit jelent az álmom? Miért pont ilyenek volt a körülmények? Van valami összefüggés az álom és a valóság között?

Figyelt kérdés

Nem olyan válaszokat várok, hogy te idióta nincs jelentése meg izé bizé, hanem normálisan elmagyarázott “fordítást”. Köszönöm!


Szóval van egy fiú, aki tetszik nekem és mondták már emberek, hogy kölcsönös. Velem álmodtam (visszatérő álom)


Az álom:

Arról szólt, hogy nagy csoportban voltunk egy elátkozott tengeri városban. Pl.: az ott lakó emberek egy óriási (kb. 60 méteres) polip kart húztak ki a vízből. Olyan volt mint Velence (Olaszország), hogy autó helyett hajóval közlekedtek az emberek. Amikor bementem a vízbe úszni és kijöttem, akkor rengeteg tengeri csillag tapadt rám, amiktől irtóztam. Kicsit olyan volt, mint a Jumanji, hogy ezzel a tetsző fiúval, meg még pár emberrel alkottunk egy csoportot és nekünk is az volt a koldetés, hogy az elátkozott várost megmentsük a tengeri szörnyektől. Körbe utaztuk a várost. Az út közben sokszor volt olyan időugrás, hogy sétálok és hirtelen a tetsző fiú ölében ülök, meg ilyesmi. A végén pedig (időugrással) egy iskolában vagyunk, ahol padok voltak, tele emberekkel és én egy másik fiú mellé ültem le, erre egy harmadik fiú megkérdezi a tetsző fiút, hogy “Féltékeny vagy, mi?” Közben a tetsző fiú durcásan nézte, ahogy a mellé a fiú mellé ülök le. A végén megcsináltuk a küldetést és a város kivilágosodott és minden helyre állt, mi visszakaptuk az eredeti külsőnket. A tetsző fiú egy néger, raszta hajú ember volt, én pedig a Jumanjiból az a vöröses hajú csinos lány (nem tudom a nevét) voltam.


A kérdéseim fent vannak!


Előre is köszönöm!



2018. márc. 29. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalt álomfejtőként olvastam a kérdésed. Nagyon színes, tartalmas álmot írtál le, rengeteg apró részlettel, érzéssel. Biztos élénken él benned felkelésed óta. Javaslom soha ne egyél lefekvés előtt.
2018. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azt jelenti, mondom ezt mint tapasztalt álomfejtő, ez az álom nem azért volt hogy értelmezd. hanem azért hogy élvezd.

ert tetszik egy fiú.

nem kell túlmisztifikálni.

Éhes makkkal az ember disznókat álmodik :)

2018. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!