Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vaelég spirituális álom vagy...

Vaelég spirituális álom vagy olyasmi, de engem a való életben (is) érdekelnek az ilyesmi dolgok. Jon mit jelenthet ez az álom, mire utalhat?

Figyelt kérdés
Az álmom azzal kezdpdött, hogy egy szegény családban élek egy kis viskóban és szegények vagyunk mint a templom egere, és én meg két testvérem meg a szüleink mindössze három szobán osztoztunk meg egyikben a szülök másikban két testvér a harmadikban egy testvér de nem tudom ki hol aludt csak erre emlékszem. Aztán egyszer csak oda jött egy ember hogy befogadna engem egy két hónapra és tanítana is valamit és ha jól dolgoznék kapnék fizetséget. De abban az álomban én nem olyan fizikai tulajdonságokkal rendelkeztem mint most, kb. olyan voltam fizikailag mint egy átlagos vagy átlagosnál kicsit erősebb lány, de a személyiségem nagy része ugyan az volt de persze magabiztosabb voltam és nem voltam annyira félénk. És kiderült róla hogy egy mester már nem tudom milyen de valamilyen meditációval kapcsolatos mester. És amellett, hogy együtt dolgoztunk pakoltunk meg ami kell ez mellet még meditációt is tanított mert valahonnan tudta hogy érdekelnek az ilyesféle dolgok. Pár hónapig voltam nála és teljesen elsajátítottam azt a meditációs technikát amit tanított nekem és együtt meditáltunk meg dolgoztunk meg minden féle és nagyon jól éreztem magam és igaz hogy itt is matracon kellett aludnom de már hozzászoktam jó vékony matracon. Na de még közben valahogy bejöttek a képbe a japánok elmentem egy csapat japánnal de értettem miket beszéltek és össze vissza nyafiztak tök felszines dolgokról ruhákról meg iyesmi és azthiszem egy ideig én is nyavajogtam de tudtam hogy a barátaim és akkor úgy éreztem nem érdekel az hogy milyen családból származom és milyen szegény is voltam és vagyok. Egy idő után aztán rájöttem hogy semmi ilyen felszines dolog nem számít én tudhattam csak igazán mármint az álomban. És rájuk szóltam legalábbis azt hiszem és akkor abbahagyták. Aztán visszamentem a mesterhez és folytattam a dolgozást meg egyebeket és kiderül hogy egész sok mindent tud rólam de nem tudom, hogy hogyan. Aztán valahogy átkerültünk az apukám házába és arra emlészem akkor, hogy becsuktam a szemem és akkor teljesen a meditáció állapotába kerültem, és ezt a mester valahogy megérezte, és aztmondta akkor a mester hogy elég gyorsan ki tudom üríteni az elmémet ha azt akarom és éreztem hogy büszke rám és aztán visszamentünk valahogy a mester házába vagy miébe és akkor azt mondta hogy nemsokára teljesen el fogom sajátítani azt a meditációs technikát amit tanít. Aztán még meditáltunk egy kicsit és lefeküdtünk de még ezek előtt azt mondta hogy tudom hogy rájöttél hogy nem az a fontos amit csinálsz milyen házban élsz hanem csak a lelki nyugalom és béke, és én akkor teljesen azt éreztem amit mondott és megint éreztem hogy büszke rám. Aztán még azt mondta, még pár napig itt maradhatsz aztán adok egy kis fizetséget a munkáért aztán mehetsz vissza vagy ahova akarsz, de tudtam hogy nem a pénzbeli fizetség a fontosabb hanem a lelki tapasztalat. Aztán felébredtem.
2010. jún. 12. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:

a vaelég azt félre írtam és azt jelenti hogy elég :)

bocsika

2010. jún. 12. 11:53
 2/4 anonim ***** válasza:
mit szedtél/szívtál lefekvés elött?
2010. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

képzeld nem szoktam se drogozni se csigizni, magától vannak álmaim és nem direkt álmodtam ilyet egyszerűen csak álmodtam és kész és ha tudni akarod még csak hozzá sem értem droghoz életemben.


amúgy meg veszek be tablettát de reggelente és nem diligyogyó hanem valós problémára szedek gyógyszert ami veszéjtelen.


u.i. alkoholt is csak nagyon ritkán iszom ha tudni akarod.

cigi csikkhez vagy mihez meg csak akkor értem hozzá amikor az iskolában szemétszedés volt aztán minket is bevontak és találtam egy rakat csikket az útmentén, akkor hozzá kellet érnem bár asszem kesztyű volt rajtam.

:P te kis drogmániás asszed beszívtam mi hát arról letehetsz hogy én valaha is direkt hozzányúljak valamilyen

droghoz :P :P :P

2010. jún. 17. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azért álmodik az ember,mert beszívott,hanem azért mert ez természetes. Az állatok is álmodnak,csak mindenkinek más az álmokról a fogalma. Ja és az álomhoz egy kérdés (hány éves vagy?) Foglalkozol meditációval vagy érdekelnek a spirituális témakörök?
2015. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!