Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan kell bealaludni, vagy...

Hogyan kell bealaludni, vagy belemeditálni a tudatos álomba?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék egy videó, hátha segít, sajnos csak angol nyelvű van. Ha érdekel keress rá, hogy tudatos álmodás wild technikák. Egyébként amit tudok mondani, hogy feküdj le a hátadra és lazítsd el a tested. Ne fordulj oldalra csak a hátadon feküdj. Ha viszket valamid ne vakard meg, mert ezzel ellenőrzi az agyad, hogy eléggé ellazultál e már az alváshoz. Lesz majd egy kb fél-egy perces időintervallum, amikor már félig álmodsz. Itt bekövetkezik az úgynevezett alvási paralízis, amikor valami szörnyet vagy hasonlót látsz. Itt a tudatod nem érti miért nem tudsz mozogni, ezért valahogy logikát keres benne, szörnyeket hoz létre, pedig közben csak blokkolta az agyad a vázizmaidat hogy ne tudj mozogni.

2018. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

nem értem h mit kell ezen tulbonyolítani. nem értem h miért akarnak az emberek tudatosan állmodni. mi olyan különleges benne? én mindíg tudatosan állmodok. azt állmodok amit akarok és azt csinálok benne amit csak akarok.

ha olyan nehéz akkor tanácsként azt írom h elöször csak egy dolgon gondolkozz. egésznap v csak lefekvés elött.

pl. a kedvenc sorozatodba v filmedben akarsz lenni.

én speciel a munkárol

a zombiölésröl

az állataimról gondolok és szeretek állmodni.

vedd könnyedén! mindenképp higyj abban h könnyedén fog menni amikor csak akarod. arrol amiröl csak akarsz.

ennyi az egész.

2018. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért akarnak az emberek tudatosan álmodni mert nem mindenkinek f***sza az élete és megpróbálnak változtatni rajta, legkönyebben pedig az álmokon keresztül lehet
2018. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!