Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kb 2-2,5 hete volt egy nagyon...

Kb 2-2,5 hete volt egy nagyon jó álmom, életem legszebb álmának láttam, azóta viszont folytonos rémálmaim vannak egy éjszaka alatt akár több is, de borzalmasak (lent részletesebben) Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szóval pár hete amikor volt az a nagyon jó álmom, azt álmodtam, hogy volt egy hely, egy ilyen kis sziget szerűség, ahova csak én tudtam elmenni és minden csupa zöld volt, gyümölcsfákkal és egy hatalmas tóval. Mintha a mennyország lett volna számomra. Egy olyan nyugodtságot adott nekem ,hogy leírhatatlan.

Azóta viszont folyton rémálmaim vannak, és úgy hiszem, hogy tudom, hogy ott vagyok az álmomba és tudom irányítani mégis a végére borzalmas rémálommá alakítom. És nem tudom miért



2018. márc. 6. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ha rossz az álom akkor forogj az álmodba és felébredsz
2018. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, az álom is olyan, mint az élet: egyszer fenn, egyszer lenn.
2018. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!