Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelent a visszatérő álmom?

Sziasztok. Van olyan személy, aki kifejezetten álomfejtéssel foglalkozik? Vannak visszatérő álmaim: helyszínek, emberek stb...

Ezek közül van, amelyik gyermekkorom óta felbukkan. A napokban egyre gyakrabban előjönnek, de nem tudom miért, mert nem tudom mit jelentenek.

ápr. 16. 23:35  Privát üzenet  

A válaszok
ja, nekem írhatsz.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 17. 00:43 Privát üzenet
Semmit se jelent. :))) max annyit hogy sokat jarsz azon a helyen es az agyadban van

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 17. 16:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De a helyszínt sosem láttam. Az embereket pedig nem ismerem. A való életben nem létező személyek.

# 3/4Időpont ápr. 17. 17:19 Privát üzenet
Akkor lehet az esetleg előző életből szàrmazó emlék is.Írhatsz nekem.Foglalkozom àlmokkal.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 18. 21:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelenthez ez a visszatérő álmom?
Visszatérő álmom, hogy ismét el kell végeznem az iskolát főleg az alapiskolát, az utolsó éveket), vagy hogy visszakerülök az iskolába, mit jelenthet?
Van egy visszatérő álmom, szerintetek mit jelent?
Ez a visszatérő álmom mire utalhat?
2 hete majdnem ugyan az a visszatérő álmom van, mit jelent?
Visszatérő álmom hogy ketten hárman megragadnak a karomnál és a lábamnál fogva és el akarnak hurcolni. Mit jelenthet?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!