Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történik ez? Megálmodom...

Miért történik ez? Megálmodom a jövöt (lent)

Figyelt kérdés
Sokszor álmodok valamit és az agyamba van pl egy helyszin és ha félév múlva véletlen arra a helyszinre keveredek akkor igy megszédülök és visszaemlékszem az álmomra hogy igen ez az én ezt álmodtam. Miért van?
2010. jún. 12. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Azt jelenti hogy rosszul alszol.
2010. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Déjà vu a neve

[link]

Hogy miért van? Sokféle válasz lehet, az enyém ez:

Azért, mert az életutunk valószínűbb állomásai már meg lettek tervezve, sőt mi is láttuk. Ez az infó néha átüt a "szigetelésen".

2010. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De ez nagyon durva. Akkor ezzel am te is azt támasztod alá hogy a sors megvan irva akármi is legyen?

am azért még várom a válaszokat

2010. jún. 12. 19:27
 4/12 kicsigman ***** válasza:
100%
Velem is történt már párszor ilyen és egy szer volt hogy megálmodtam előre valamit és mikor odaértem rájöttem, és választanom kellett megváltoztatom vagy nem, és én a nem mellett döntöttem különben csak egy egyszerű álom maradt volna így viszont meggyőződtem róla hogy tényleg megálmodtam előre és igen.(És hogy miért történik? Hát mert miért ne?!)
2010. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ez azért durva:)
2010. jún. 12. 23:17
 6/12 anonim válasza:
51%
Az én (szerintem elég meggyőző) véleményem: éjszaka az összeszedett mellékes információkból (pl. látod hogy haverod épp olvas egy újságot amiben le van irva hogy egy meccs lesz a tv-ben) este egy esemény alakul ki. A tudatalattid aztán úgy ''irányít'' a meccs napján, hogy a megálmodott esemény megtörténjen. Tehát te épp nézed a meccset mondjuk egy sörrel a kezedben, egy bizonyos pózban, ahogy megálmodtad
2010. jún. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem de ja vu!Ez a dolog nagyon keves emberrel tortenik meg!Velem is ez van de velem igaz nem csak ez van!Hat,hogy miert tortenik mert valaki valami igy akarja elkell fogadnod!Es lehet borzaszto dolgok is fognak tortenni veled de nincs mit tegyel!
2010. jún. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nem annyira durva a helyzet, mint ahogy elsőre látszik.

"borzaszto dolgok is fognak tortenni veled de nincs mit tegyel" -ez így egyáltalán nem igaz.

Az a helyzet, hogy van szabad akaratunk, vagyis van rengeteg választási, döntési lehetőség az életünkben és ettől függően többféle "sínszálon" futhat tovább az életünk. A "menetirányítók" azonban jól meg tudják saccolni, hogy kb. merre fogsz menni és így lehetnek beépített nehézségek, ("borzasztó dolgok") azért, hogy lássák, lássad hogy meg tudsz-e vele birkózni vagy nem.

Igen, az élet egy olyan kalandpálya, ahol vannak elágazások (könnyű és nehéz pályák felé) de mindenképp sok tapasztalattal jár és ezért érdemes végigjátszani, és nem szabad feladni, kiszállni csak azért, mert lesz benne "vizesárok" is.

2010. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Összefoglalva: Elkerülhető az álombeli jövő-elem, sokszor pont ez a célja ennek az elő-észlelésnek. Sok ember komoly balesetet úszott meg ennek köszönhetően. Mi pl. sajnos nem kerültük el a balesetünket (de már hetekkel előre éreztem annyira, hogy még sírtam is), viszont "megúsztuk".

Sok lakóhelyemet (amit nem mindig én választottam) láttam előre.

Egyik vizsga előtt azt álmodtam, hogy két párhuzamos sík közé egy vonalat húz valaki. Én sajna nem húztam be, mert kapkodtam, és akkor ott még nem ismertem föl a helyzetet. Később elégtelen dolgozatomat mutatva, a tanár ingerülten húzta be AZT a vonalat pirossal, hogy ha csak ennyit tettem volna még, akkor kettes lett volna. Tudom, hogy ez senki másnak sem bizonyíték, csak nekem, de nekem nagyon az. (Nyugi, elvégeztem az egyetemet.)

Figyelj oda az álmaidra, jót akarnak.

2010. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És biztos jó dolog és remélem mindig jót dob majd a "gép" Valaki tud valamit szivesen meghallgatom:D
2010. jún. 13. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!