Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a furcsa és...

Mit jelent ez a furcsa és egyben borzasztó álmom? Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből Tippek?

Figyelt kérdés

Tegnap este álmodtam egy elég durvát,este volt és egy idegen városban voltam ahol a barátnőmmel sétáltunk de közben arctalan emberek is mentek mellettünk mintha ismertük volna őket majd megjelent egy fekete autó ahonnan apám nézett ki rám,de csak nézett majd elhajtott (5 éve már szegény elhunyt) majd hirtelen egy házban találtam magamat barátnőm nélkül, felmentem az emeletre ahol egy kutyát találtam ami döglött volt de ezt az egészet én magam kívülről láttam szóval láttam magamat ahogy a döglött kutyát nézem aztán elkezdett homályosodni minden és végül a Duna parton találtam magamat (életemben ha voltam egyszer Pesten)és lógattam a lábamat a vízbe és közben láttam azt is ahogy a barátnőm oda jön hozzám és megcsókol majd belesuttog a fülembe és azt mondja hogy drágám nem kell félni minden rendben lesz ,egyszer majd találkozunk ahol ott leszek én is és apud is

majd vége lett az álomnak hála istennek de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből épp eszű ember nem álmodik ilyent kérek segítséget tippeket mit jelent ez miért álmodok ilyeneket ?????


2018. ápr. 24. 21:28
 1/6 anonim válasza:
Elég jól emlékszel az álmodra.. Amugy szerintem semmi különöset nem jelent csak egy álom
2018. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
A valóságban mi van a barátnőddel? Együtt vagytok vagy szakítottatok? Korod nemed?
2018. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen együtt vagyunk még 25 éves vagyok férfi
2018. ápr. 24. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Elég jóban lehettél az apáddal. Tudat alatt, (vagy akár felett) attól félsz, hogy elveszted a barátnődet. Ennyi, semmi több, nem fogja az apád magával vinni, és ne agyalj sokat ezen. Normális vagy teljesen, épeszű ember is álmodik hasonlókat.
2018. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A város a körülötted lévő világot jelképezi. Nem érted a környezetedet (este). Csak a barátnőd van melletted (barátnőmmel sétáltunk). Az emberek személytelenek (arctalanok). Apád is itt hagyott búcsú nélkül (csak nézett).

A ház az életedről szól, mint helyszín. Egyedül érzed magad (barátnőm nélkül). Hűtlen vagy az elveidhez, nem éltet semmi (döglött kutya).

A következő helyszín a jövőről alkotott képedet jelképezi (lógattam a lábam a vízbe). Talán vonz téged Pest, szeretnél itt élni, meghalni. Passzívan állsz az jövőhöz (ülsz), ahogy lesz úgy lesz. Az sem zavar, ha esetleg elhagy a barátnőd.

2018. ápr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lux morulus ***** válasza:

Egyszerűen az apád haláláról álmodtál, és ez - lényegénél fogva - a halálról szóló gondolatokat indított benned. Lét- nemlét kérdése. Az elmúlás és a jövő. Halott apa - nem tud beszélni, mert halott- halott kutya, a nem lét.


Barátnőd megnyugtató jelenléte, odaadása a jövő kezdete.


Dolgozott az agyad míg te aludtál. Így van rendjén.


Ebben az álomban semmi ilyesztő nincs. Ha megnyugtat gondold úgy, hogy az apád figyeli, hogy, hogy boldogulsz az életben.


Az élet senkire nem vár. Éld meglátásod szerint.

2018. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!