Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álom, ami egyszerűen...

Érdekes álom, ami egyszerűen nem megy ki a fejemből. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az álom úgy kezdődött, hogy én és a családom (szüleim) egy új házba költöztünk. A ház öreg, viszont nagy, tágas, és sötét. Szinte még nappal sem tudta bevilágítani egy kicsit sem a napfény. Szóbeszédek jártak egy legendáról, az előző tulajdonosokról, egy megszeppent anyáról és lányáról, és egy agresszív, piás apáról, aki a házban elvágta a saját lányának a torkát. Ennek ellenére elkezdtünk berendezkedni, én pedig áthívtam egy jó barátom, hogy segítsen kipakolni, és nézzen körbe a házba. Miután a nagyobb dolgokat helyreraktuk, már csak pár apróság maradt vissza, kimentünk a konyhába, meginni pár pohár üdítőt. Miután megittam a sajátom, otthagytam a többieket, és elindultam a nappali felé, befejezni a rendezkedést. A nappali egy kis előszobából nyílt, és amikor ebben az előszobában álltam, elnéztem a nappali felé, és egy fekete hajú, nagyon fiatal, sárga ruhás lányt láttam a nappali ablaka előtt állva. Elfordítottam a fejem, gondolkodtam, hogy kiszólok a többieknek, de inkább visszanéztem a nappali felé, hogy megkérdezzem a lányt, mit keres itt, vagy ki ő... de már eltűnt. Visszamentem a konyhába, dumáltunk, nevetgéltünk, szinte el is felejtettem, mit láttam... közben ránk esteledett, vacsoráztunk is hát, és utána a nappali felé mentünk, hogy tévézzünk kicsit. Azonban a nappali előtte előszobás részben anyám elnézett jobbra, és megkérdezte, ki az a sárga ruhás lány... elmondtam neki, hogy láttam már itt, de nyomtalanul eltűnt... most azonban elindult felénk. Behátráltunk a nappaliba, és a lány bejött. Anyámhoz lépett, megsimogatta az arcát, majd újra az előszobába ment. A kanapén elmondtam magamban egy gyors imát, mert rossz érzésem támadt... a barátom kiment a lányhoz, és megkérdezte, ki ő, és miért nem megy el... aztán szinte parancsoló hangom utasította, hogy hagyjon minket békén... a lány kitárta az egyik karját, erre a srác átesett egy másik szobába vezető üvegajtón, ami a nappalitól csak pár méterre volt. A szüleim odasiettek. A padló, az ajtó maradéka, a fal, minden véres volt, a srác pedig halott... a lány ezután eltűnt, én meg csak mereven bámultam a helyet, ahol állt.


Itt ébredtem fel.



2016. júl. 11. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresztény vagyok, én is sokféle álmot szoktam kapni. Ezek alapján amit leírsz szerintem nagyon fontos lenne imádkozni a barátodért, hogy ne érhesse semmi baj, de a családodért is. Kérd Istent, hogyha akart ezzel üzenni valamit akkor magyarázza is meg és világosítsa meg a számodra.
2016. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igaza van az első válaszadónak, nekem is volt ehhez hasonló álmom, de amint felébredtem, más volt a légkör a szobámban is: Fuldoklottam, ziháltam, izzadtam, pedig nem volt meleg, állandóan éreztem, hogy valaki figyel, de észbe kaptam, és rájöttem, hogy elfelejtettem imádkozni lefekvés előtt. Hirtelen felültem, akaratlanul cselekedtem, elmondtam egy Miatyánkot, majd még valamit hozzá tettem, és mikor végeztem, valamilyen erő visszanyomott az ágyra, és arra emlékszem, hogy valami hihetetlen módon vagy elaludtam, vagy elájultam, de apa reggel hatkor keltett, hogy valami baj, van, mert kiment a biztosíték, és marha sötét van... Hogy tudok-e erről valamit, mert mintha fényességet látott volna a szobámban olyan hajnali nem tudom mennyi körül. Mire ezt kimondta, felgyulladtak a lámpák, majd egyszerre kialudtak. Azóta nincs semmi, mióta minden szobában megismételtem azt, amit akkor este a szobámban... Isteni segítség? Őrangyalok? Nem tudom... De talán a hit. Meg az imák. Azok segítettek.
2016. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek kettessel, nekem is sok megtapasztalásom volt a másik oldallal, teljesen reális amit ír. A szellemvilágban is két oldal van, a jó és a rossz, mindkettő jelen van és ad jeleket, tesz dolgokat. A Istenbe vetett hit, és az ima az egyetlen erő, ami erősebb mint a gonoszok. Ez a fegyver ellenük.
2016. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes álom!

Család,a családban.

A ház a családot jelképezi,s az idegen ház,az idegen családot.Itt idegen házban saját családot,egy idegennel.

Az idegen "szellemlány",a félelmeidet személyesíti meg,s mint tudjuk,félelmet az idegen ismeretlen,és a bűntudat szokott generálni.

A "szellemektől"néha félnünk kell,hogy meg ne ijjedjünk tőlük,de ők még nem haltak meg.A halottak öntudatlan álmukat alusszák,és nincs módjuk rettegtetni az élőket.

2016. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!