Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lány álmában idegen pasi? Mit...

Lány álmában idegen pasi? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgy két hete egyfolytában megjelenik az álmomban egy idegen pasi, akivel megismerkedek és előbb-utóbb beleszeretek. Mit jelenthet? Nagyon zavaró, hogy amikor azt hiszem végre szerelmes vagyok, felkelek és nincs mellettem.

2018. ápr. 30. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre te magad is könnyen rájöhetsz. A szerelem, illetve boldog kapcsolat hiányzik az életedből és az utóbbi időben ez a hiány egyre erősödik benned.
2018. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy általad elképzelt szeretni való férfi. A saját férfi oldalad.
2018. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őt már tudom, az a Sanyika. Nálam is megjelenik néha. Jószívű pasas. Meg jó a humora.:)

:)

Na jó, bocsesz, viccet félretéve, lehetséges, hogy ilyen reinkarnációs élményre utal; esetleg lehet, hogy valamelyik előző életetekben nem tudtatok valamit együtt megélni, és egy jelzés ez az álom arra vonatkozólag; hogy nemsokára meg fog érkezni, be fog lépni az életedbe. De egyébként lehet az is, hogy tényleg a férfioldalad; lehet, hogy el kéne fogadnod magad; nemtom pl vannak-e önértékelési problémáid. Meg állítólag egyensúlyban kell lenni mindenkiben a férfi-és a női energiáknak is, és az az ideális. Pl nőben ha túl sok lesz a női, akkor érezhetik a pasik, úgy hallottam valakitől, hogy egyszerűen túl sok lesz. Hogy szép, meg helyes a csaj, de valamiért túl sok nekik. Egyébként nemtom, szerintem ez talán lehet inkább egy új kapcsolatra való utalás; lehet, hogy a mostani életében néz úgy ki, és létezik ő ilyen, vagy hasonló formában, mint ahogy azt te megálmodtad; és csak azért nem ismered fel, mert ez a mostani alakja; de méginkább lehetségesnek tartom, hogy nem volt még előző életetekben úgy közvetlenül egymással dolgotok, mert akkor tudnád legalább az az érzés meglenne, hogy ismered. Ugyanezt gondolom saját magad férfioldala esetében is; ha te lennél az ott , akkor azzal álmodban talán tisztában kéne lenned. Szóval én mégis inkább arrafelé hajlanék, hogy hamarosan belép valami nagyon fontos pasi az életedbe. És sokat fogtok jelenteni egymásnak. Én erre gondolnék. Meg valami jelentősége tényleg kell, hogy legyen, ha rendszeresen pont ő jelenik meg az álmodban, és mindig ugyanaz a kinézet, ugyanaz a magasság, haj, arcforma; ugyanaz a szempár (ezt pl nem tudom , láttad-e; szemek útján össze tudnak kapcsolódni az emberi lelkek; de mondjuk hát ő neked egy ilyen teljesen pozitív jelenség, tehát valszeg párkapcsolatod lesz vele; ha most párban vagy, akkor lehet, hogy először még csak összemelegedtek, és később jöttök össze. Viszont, ha szingli vagy, akkor meg simán össze tudhattok jönni. Valószínűnek vélem, hogy lesznek ott kölcsönös , viszonzott érzelmek; mert tényleg nagyon nagy jelentőséggel bírhat ez az álom, ha rendszeresen megismétlődik. Meg ott az álmunk az ott az ilyen asztrál-világ-cucc, szóval ott egy picit betekintést nyerhetünk a jövőbe. Ja és lehet, hogy ennek az embernek a kinézetét meg kéne jegyezned, de gondolom, már felismernéd őt az utcán, annyiszor láttad; lehet, hogy most is úgy néz ki, abban a formában van, mint az álmodban; és lehet, hogy ismerd fel, ne menj el mellette; és ne hajtsd őt el, még akkor sem, ha rohansz, és meg akar hívni egy kávéra. Talán lehetnek még ilyen üzenetek is benne.)

2018. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ugyan hány éves vagy, de nyilván párkapcsolatra vágysz már, ami álmodban teljesül is. Már csak az a kérdés, hogy mi a helyzet a valóságban.
2018. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!